بهترین زوج سینمایی انتخاب شد

5fce51f37cd83_5fce51f37cd85 آدام سندلر و درو برمیمور که در مراسم انتخاب بهترین‌های تاریخ در جوایز MTV به‌عنوان "زوج جذاب" انتخاب شدند وعده دادند که برای چهارمین بار با همدیگر همکاری کنند.

امسال مراسم اهدای جوایز به دلیل شیوع ویروس کرونا به روش‌های گوناگونی برگزار شده‌اند. جوایز سینمایی و تلویزیونی ام‌تی‌وی" نیز تحت تأثیر این شرایط لغو شد و در عوض ویژه‌برنامه‌ای متفاوت نسبت به سال‌های گذشته روی ایر رفت. در این رویداد از "بهترین‌های تاریخ" (Greatest of All Time) در بخش‌های مختلف فرهنگ عامه تقدیر به عمل آمد.

در این ویژه‌برنامه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای با اجرای "ونسا هاجنز" و حضور کوتاه چهره‌هایی چون "نو کمبل"، "سوفیا کارسون"، "لیلی کالینز"، "درک هو" و دیگران، ادای دینی شد به بهترین و به‌یادماندنی‌ترین لحظات سینمایی و تلویزیونی از دهه‌ی ۱۹۸۰ تاکنون.

"آدام سندلر" و "درو برمیمور" که امسال به عنوان "زوج جذاب" (Dynamic Duo) انتخاب شدند، در بخشی از مراسم در کنار هم ظاهر شدند و وعده دادند که احتمال همکاری آن‌ها برای چهارمین بار وجود دارد.

برمیمور می‌گوید: "فیلم ساختن با تو در سه دهه‌ی گذشته به‌شدت لذت‌بخش بود." سندلر اضافه می‌کند: "سال ۲۰۲۰ است. می‌دانی که معنایش چیست!" برمیمور جواب می‌دهد: "اینکه سال مزخرفی بود؟" سندلر می‌گوید: "بله، آن هم هست، اما یک دهه‌ی جدید شروع شده، پس باید یک فیلم دیگر با هم بسازیم!"

بریمور می‌گوید آن‌ها منتظرند تا "چیزی شگفت‌انگیز" پیدا کرده و سپس دوباره همکاری کنند، هرچند شوخی یا جدی بودن اظهارات این دو بازیگر روشن نیست.

سندلر پیش‌تر در مصاحبه با "اینترتینمنت تونایت" گفته بود که مایل است دوباره با برمیور همکاری کند: "البته. هر وقت که درو بخواهد – کافی است به من بگوید تا فیلم را بسازیم. اما حالا مشغول آن سریال است." بریمور به‌تازگی "شوی درو بریمور" را آغاز کرده است.

در بخش دیگر مراسم، "رابرت داونی جونیور" و "دان چیدل" بازیگران به همبازی‌شان "چادویک بوزمن" در "دنیای سینمایی مارول" ادای احترام کردند. بوزمن که آگست گذشته پس از چهار سال مبارزه با سرطان از دنیا رفت، امسال "قهرمان دوران‌ها" معرفی شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تا ۲۰ آذرماه ۱,۶ میلیون سرپرست خانوار دیگر، وام یک میلیونی می‌گیرند

د آذر 17 , 1399
معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: با نهایی شدن فرآیند، تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از ۱,۶ میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می‌شود. براساس گزارش احمد میدری در سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا، […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000