تا ۲۰ آذرماه ۱,۶ میلیون سرپرست خانوار دیگر، وام یک میلیونی می‌گیرند

5fce786084791_2020-12-07_22-15 معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: با نهایی شدن فرآیند، تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از ۱,۶ میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

براساس گزارش احمد میدری در سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا، از ابتدای اجرای مصوبات جدید ستاد ملی کرونا در زمینه حمایت از خانوار، تا تاریخ ۱۳ آذرماه، بیش از ۴,۵ میلیون نفر از سرپرستان خانوار که متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی مرحله دوم بوده اند، این وام را دریافت کرده‌اند که تا پایان هفته جاری نیز، ۱.۶ میلیون نفر دیگر از متقاضیان(سرپرستان خانوار) وام یک میلیونی را دریافت می کنند.

تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت ندارند، می‌توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند.

افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت های دولتی یا نهادها عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.

متقاضیان برای دریافت این وام، باید کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال نمایند.

به گزارش کرونومی سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا امروز دوشنبه با حضور دکتر محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور و رئیس این کارگروه و وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی عضو کارگروه در ساختمان کوثر ریاست جمهوری تشکیل شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

طرحی برای داریوش مهرجویی

د آذر 17 , 1399
بهزاد خورشیدی، هنرمند گرافیست و نقاش با انتشار طرحی از چهره داریوش مهرجویی، زادروز این کارگردان سینمای ایران را تبریک گفت. بهزاد خورشیدی، در مطلبی با عنوان «داریوش_مهرجویی، اعتبار سینمای ایران!» نوشته است: «داریوش مهرجویی متولد ۱۷ آذر ۱۳۱۸ تهران، خالق آثار مهم و ماندگار ی در تاریخ سینمای ایران […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000