کشف بمب ۵۰۰ پوندی در پلدختر

سیاسی/ دفاعی 5fce57782b80a_2020-12-07_19-55 فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر گفت: بمب ۵۰۰ پوندی به جا مانده از دوران دفاع مقدس در این شهرستان رویت و کشف شد.

منصور کریمی فرد روز دوشنبه در پل‌دختر اظهار داشت: این بمب با حدود یک و نیم متر طول در دامنه مله‌کوه واقع در مسیر دسترسی به تپه شهدای گمنام، زیر منبع آب آشامیدنی شهر رویت شده است.

وی گفت: بمب کشف شده پس از فعالیت‌های ساخت و ساز از سوی اهالی این منطقه مسکونی، توسط بیل مکانیکی بیرون افتاده و بر اثر بارندگی‌های اخیر قابل رویت شده است.

فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر رویت این بمب در منطقه حاشیه‌نشین پل‌دختر، سپاه ناحیه مقاومت این شهرستان وارد عمل شد.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های لازم با شورای تامین و مرکز استان مقرر شد، ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منطقه نسبت به خنثی‌سازی و انهدام این بمب اقدام کند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

چند واکسن کرونا با بودجه 1400 می‌توان خرید؟

د آذر 17 , 1399
با اعلام میزان بودجه درنظر گرفته شده در سال 1400 برای خرید واکسن کرونا، با توجه به بازه قیمتی انواع واکسن کووید 19، حداکثر 6 تا 59 میلیون نفر ایرانی می توانند واکسن بزنند. مژگان خانلو سخنگوی بودجه ۱۴۰۰ با اشاره به ویژگی‌های بخش سلامت در بودجه سال آینده، از […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000