هدایت هاشمی: حیف بود اوس موسی خراب شود

5fce4335406eb_5fce4335406ed هدایت هاشمی، بازیگر تئاتر و تلویزیون که در فصل‌هایی از سریال «پایتخت»، ایفاگر نقش اوس موسی بوده، معتقد است، این کاراکتر در بهترین جای سریال وارد شد و در بهترین جای آن خارج شد.

این روزها شاهد پخش چندباره سریال «پایتخت» از شبکه آی فیلم هستیم؛ سریالی که شش فصل آن روی آنتن شبکه یک رفته است و عوامل سازنده سریال هم اعلام کرده‌اند که قرار است به زودی فصل هفتم سریال هم ساخته و پخش شود.

هدایت هاشمی که یکی از بازیگران این سریال بود و نقش اوس موسی را ایفا می‌کرد، درباره نقشش می‌گوید: «اوس موسی برای من نمود بارز یک شخصیت کامل بود و به اندازه خودش و در جایگاه خودش دانایی کافی داشت.»

هاشمی با اشاره به این‌که قبل از سریال «پایتخت»، تجربه کار با سیروس مقدم را داشته و سریال «چک برگشتی»، یکی از بهترین کارهایش به حساب می‌آید، ادامه می‌دهد: «تجربه کار با سیروس مقدم آن‌قدر جذاب بود که حتی اگر نقش کوتاه‌تری از نقش اوس موسی را به من پیشنهاد می‌دادند، باز هم می‌پذیرفتم.»

او توضیح می‌دهد: «بار اولی که آقای مقدم برای بازی در «پایتخت ۳» مرا دعوت به کار کرد، به ایشان گفتم که تماشای «پایتخت» در ایام عید آن‌قدر لذت دارد که من دیگر دوست ندارم خودم در آن بازی کنم. من خودم بیننده پروپاقرص «پایتخت» بودم، ولی به دور از شوخی، تمام دغدغه‌ام در خصوص اوس موسی این بود که چطور این شخصیت را بازی کنم تا مخاطبی که این همه سریال «پایتخت» را دوست دارد، من را پس نزند که خوشبختانه همین‌طور هم شد و مخاطب اوس موسی را دوست داشت.»

حیف بود «اوس موسی» خراب شود

هاشمی با بیان اینکه قشنگی و زیبایی یک نقش به این است که به‌موقع آغاز شود و به موقع به پایان برسد، از ادامه نیافتن بازی‌اش در فصل‌های بعدی «پایتخت» ابراز رضایت کرد و گفت: «اوس موسی در بهترین جای سریال پایتخت وارد شد و در بهترین جای آن از سریال خارج شد. حیف بود با حضور اضافه اوس موسی در فصل‌های بعدی پایتخت، این شخصیت خراب شود.»

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

به چیزی غیر از قوه قضائیه فکر نمی‌کنم

د آذر 17 , 1399
سیاسی/ انتخابات دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی روایتی از جلسه روز گذشته دانشجویان با رئیس قوه قضائیه را بازگو می‌کند. محمدپور در بخشی از مطلب خود با اشاره به اقدام رئیس دستگاه قضا تاکید می کند “امسال هم آقای رئیسی مثل سال گذشته در روز دانشجو، دیداری با دانشجوها داشتند که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000