نتقلیکس، درخواست وزیر فرهنگ انگلستان برای تغییر برخی صحنه‌های “تاج” را رد کرد

5fce452a3d219_5fce452a3d21b نتفلیکس درخواست وزیر فرهنگ انگلیس را برای تغییر جزئی در سریال تاج برای روشن شدن اینکه این سریال خیالی است نه واقعی رد کرد.

به گزارش خبر فوری به نقل از ورایتی، بعد از اینکه «اولیور دودون» وزیر فرهنگ انگلستان هفته قبل از نتفلیکس درخواست کرد که در ابتدای سریال، این عنوان که این سریال داستانی است را اضافه کند تا نشان‌دهنده داستانی و خیالی بودن این سریال باشد، نتفلیکس گفت که تمایلی برای انجام این کار ندارد.

وزیر فرهنگ این کشور در مصاحبه‌ای که با رسانه «دیلی میل» داشت این مسئله را مطرح کرده بود و گفته بود که این نگرانی وجود دارد که نسلی از تماشاگران تصور کنند این رویدادها واقعی بوده‌اند، نه داستانی.

این شرکت سینمایی می‌گوید که مخاطبین این سریال از جنبه خیالی این سریال با خبرند و می‌گوید که این سریال را به عنوان یک درام نمایش دادیم که بر اساس رخدادهای واقعی اما به صورت خیالی ساخته شده است.

«دودون» برای این منظور نامه‌ای خصوصی به نتفلیکس نوشت تا درباره این موضوع بحث کند، که علنی نشد و پخش‌کننده نیز به صورت خصوصی پاسخ داد. بعد از این وزیر فرهنگ با دیلی میل مصاحبه کرد.

در فصل چهار «تاج» اتفاقات داستان خانواده سلطنتی انگلیس بسیار به امروز نزدیک می‌شود و پرنسس دیانا یکی از محورهای اصلی آن است.

«اما کورین» در این سریال نقش پرنسس «دایانا» را بازی کرده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کشف بمب ۵۰۰ پوندی در پلدختر

د آذر 17 , 1399
سیاسی/ دفاعی فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر گفت: بمب ۵۰۰ پوندی به جا مانده از دوران دفاع مقدس در این شهرستان رویت و کشف شد. منصور کریمی فرد روز دوشنبه در پل‌دختر اظهار داشت: این بمب با حدود یک و نیم متر طول در دامنه مله‌کوه واقع در مسیر دسترسی به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000