شایعه بیماری رهبر انقلاب از کجا آمد؟/ دروغی که باز هم تکرار شد

5fce2051e501e_2020-12-07_16-00 داستان تکراری شایعه‌سازی رسانه‌های خارجی و ضدانقلاب درباره سلامتی رهبر انقلاب باز هم اتفاق افتاد.

این بار هفته‌نامه آمریکایی نیوزویک در حساب توییتری خود، خبر از اوضاع نابسامان جسمی رهبر انقلاب داد! توهم این رسانه آنقدر بالا گرفت که موضوع انتقال قدرت را هم مطرح کرد!

امّا برای اینکه سناریوی ساختگی ضدانقلاب، طبق برنامه پیش برود و این خبرسازی، تأثیر خود را بر افکار عمومی ایران بگذارد، سایر اضلاع نیز دست‌به‌کار شدند و خط شایعه‌سازی درباره رهبر انقلاب را در داخل کشور، پی گرفتند تا همه چیز واقعی جلوه داده شود.

بر همین اساس، از صبح امروز تصویری جعلی از زیرنویس شبکه خبر در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شد که از جلسه فوری مجلس خبرگان رهبری خبر می‌داد.

در واکنش به این خبرسازی‌ها، ابتدا عضو دفتر رهبر معظّم انقلاب در توییتی، از سلامتی کامل رهبر انقلاب خبر داد و شایعه رسانه‌های خارجی را تکذیب کرد.

در ادامه، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه‌ای، برگزاری جلسه فوری این مجلس را تکذیب کرد.

دست آخر، شبکه خبر نیز در خبر کوتاهی، توضیح داد که تصویری که در شبکه‌های اجتماعی درباره زیرنویس شبکه خبر از جلسه فوری مجلس خبرگان، پخش شده، ساختگی است و چنین خبری صحت ندارد.

به‌نظر می‌رسد، خبرسازی‌های گاه و بی‌گاه درباره سلامتی رهبر انقلاب، یکی از اضلاع اصلی جنگ همه‌جانبه دشمن علیه کشور را شامل می‌شود که هدف آن آشفته‌کردن افکار عمومی و تضعیف روحیه مردم و ایجاد حس بی‌ثباتی در کشور است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

پاپ فرانسیس اسفند ماه به عراق می‌رود

د آذر 17 , 1399
سیاسی/ بین الملل وزارت خارجه عراق از سفر پاپ فرانسیس به این کشور در سال میلادی آتی خبر داد. این وزارتخانه در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیکهای جهان پنجم تا هشتم مارس سال آینده (اسفند) به عراق سفر می‌کند. این سفر پاپ به عراق -کشور بین النهرین […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000