معاملات در بازار خودرو به صفر رسید

5fcd1733069bf_2020-12-06_21-08 نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت:‌ به دلیل روند نزولی قیمت خودرو، معاملات در بازار متوقف شده است.

نعمت الله کاشانی نسب با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت ها در بازار خودرو، گفت: با وجود اینکه از روز گذشته بازارها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما هیچ قیمت دقیقی را برای خودرو نمی توان اعلام کرد.

او با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت ها بیان کرد: بیشتر معاملات خودرو در فضای مجازی و به دست دلالان صورت می گیرد.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو توضیح داد: مردم به دلیل اینکه ثباتی در قیمت خودرو وجود ندارد، از خرید خودداری می کنند اما از طرفی فروشنده در بازار وجود دارد. این نوسانات قیمت خودرو ناشی از نوسانات نرخ ارز است که به شدت در بازار خودرو تاثیر می گذارد.

کاشانی نسب با تأکید بر اینکه مردم تا زمانی که قیمت خودرو ثبات پیدا نکند، اقدام به خرید نمی کنند، گفت: اکنون قیمت هایی که در فضای مجازی است، کاملا ساختگی است و به دست دلالان صورت گرفته است. مردم باید منتظر ثبات در قیمت ها باشند سپس اقدام به خرید کنند.

به گفته نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران ماشین، افرادی که برای سرمایه گذاری دنبال خرید خودرو هستند به هیچ عنوان وارد این بازار نشوند، چون وقتی بازار کاذب و حبابی باشد هر لحظه امکان ریزش قیمت‌ها وجود دارد.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه بازار خودرو به دلیل نوسان‌های شدید و غیرواقعی قیمتی در رکود کامل بسر می‌برد، گفت:‌ به مردم توصیه می شود به هیچ وجه وارد بازار خودرو نشوند، چون قیمت‌ها غیر واقعی است. بدون شک قیمت‌ها در بازار خودرو ریزش خواهد کرد و خریدارانی که به دنبال سرمایه گذاری در این بازار هستند به شدت متضرر می‌شوند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

برای مهدی هاشمی و سالروز تولدش/ عکس

ی آذر 16 , 1399
۱۶ آذر ماه سالروز تولد مهدی هاشمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است؛ بازیگری که به قول کیانوش عیاری کارگردان سینما “در جلوی دوربین بسیار بی‌آلایش است.” این هنرمند که در عرصه کارگردانی و فیلم نامه نویسی هم فعال است؛ در سال ۱۳۲۵ در لنگرود متولد شده و در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000