ستاره سریال گابی وزیر: چیزی از شطرنج نمی‌دانستم

5fccf0edafc40_5fccf0edafc44 تیلور جوی می‌گوید: "می‌دانستم که صفحه‌ای است و مهره‌هایی دارد، اما بیش از این نه. خیلی خوشحالم که افراد بی‌نظیر و مربیان شگفت‌انگیز مرا با این بازی آشنا کردند."

آنیا تیلورجوی فاش کرد که پیش از بازی در سریال پربیننده‌ی "گامبی وزیر" (The Queen’s Gambit) نت‌فلیکس از بازی شطرنج اطلاعاتی داشته یا نه. این بازیگر ۲۴ ساله که اخیراً گفته بود فکر می‌کند برای بازی در فیلم‌ها "به اندازه‌ی کافی زیبا" نیست، جمعه ۴ دسامبر در مصاحبه با "الن دی‌جنرس" دانش ناچیز خود از شطرنج گفت.

تیلور جوی می‌گوید: "می‌دانستم که صفحه‌ای است و مهره‌هایی دارد، اما بیش از این نه. خیلی خوشحالم که افراد بی‌نظیر و مربیان شگف‌انگیز مرا با این بازی آشنا کردند." او در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز شطرنج بازی می‌کند یا نه می‌گوید: "بله. یک ست شطرنج زیبا دارم بنابراین حیف است که از آن استفاده نکنم. اما در حین کریسمس می‌خواهم بیشتر بازی کنم."

بازی تیلور جوی در "گامبی وزیر" که بنابر اعلام نت‌فلیکس توسط ۶۲ میلیون خانوار دیده شده سبب شد که جستجوی واژه‌ی "شطرنج" در گوگل افزایش و فروش ست‌های این بازی رشد کند.

تیلور جوی اخیراً به پیش‌درآمد "مکس دیوانه: جاده خشم" (Mad Max: Fury Road) پیوسته و باید نقش "فیوریوسا" جوان را بازی کند و جانشین "شارلیز ترون" شود. او امسال قرار بود در "دیشب در سوهو" (Last Night in Soho)‌ "ادگار رایت" دیده شود، اما این فیلم به دلیل بسته شدن سینماهای آمریکا به سال آینده موکول شد. "شمالی" (The Northman) به کارگردانی "رابرت اگرز" دیگر پروژه‌ی تیلور جوی برای سال‌های آینده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

یادی از «جواد معروفی» هنرمندی که پیانو ایرانی را از حالت اشرافی خارج کرد

ی آذر 16 , 1399
جواد معروفی ۲۷ سال قبل در چنین روزی درگذشت. هنرمندی که آغازکننده شیوه‌ای جدید در پیانونوازی ایرانی بود. جواد معروفی در ۱۵ مرداد ۱۳۲۹۱ در تهران زاده شد. او فرزند موسی معروفی بود؛ از شاگردان و همکاران درویش خان. در خانواده‌ای که موسیقی ذاتی بود و جواد معروفی هر روز […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000