نتانیاهو: ترامپ به جای مماشات با تهران تحریم‌های فلج کننده اعمال کرد

سیاسی/ بین الملل 5fcd0706610c7_5fcd0706610c9 نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: ترامپ به جای مماشات با کسانی که در تهران شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند از توافق هسته‌ای خطرناک خارج شده و تحریم‌های فلج کننده اعمال کرد.

«بنیامین نتانیاهو» روز یکشنبه از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید به دلیل خدماتی که وی برای رژیم صهیونیستی انجام داده قدردانی کرد.

وی که در نشست کابینه صحبت می‌کرد، گفت: «از ترامپ به دلیل به رسمیت شناختن اورشلیم به عنوان پایتخت اسرائیل قدردانی می‌کنم و سومین سالگرد این اقدام نیز فرا رسیده است. همچنین از وی به دلیل برسمیت شناختن حق حاکمیت اسرائیل بر جولان تشکر می‌کنم و ملت یهود این را فراموش نخواهد کرد.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به طرح صلح ترامپ موسوم به معامله قرن نیز اشاره کرد که بر اساس آن بخش‌های دیگری از کرانه باختری به اشغال رژیم صهیونیستی در می‌آمد.

نتانیاهو همچنین از نقش دولت ترامپ در عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و تعدادی از کشورهای عربی نیز قدردانی کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست کابینه با خطاب قرار دادن ترامپ گفت: «به جای در پیش گرفتن سیاست مماشات با کسانی که “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” در تهران سر می‌دهند اقدام به خروج از توافق هسته‌ای خطرناک با ایران کرده و تصمیم گرفتید تا تحریم‌های فلج کننده‌ای علیه آنها اعمال کنید و خطرناک‌ترین تروریست در جهان که قاسم سلیمانی بود را نیز از بین بردید.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دو روز پیش نیز در یک نشست ویدئو کنفرانسی در «اندیشکده هادسون» تاکید کرد که بازگشت به «توافق ناقص هسته‌ای ایران» اشتباه خواهد بود.

وی در سخنرانی خود در این اندیشکده آمریکایی افزود: تحت توافق قبلی(برجام) به ایران اجازه داده شده تا سانتریفیوژهای مدرن خود را توسعه دهد و توانایی غنی سازی خود را دو برابر کند که می‌تواند به آنها توان ساخت فوری بمب دهد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

معاملات در بازار خودرو به صفر رسید

ی آذر 16 , 1399
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت:‌ به دلیل روند نزولی قیمت خودرو، معاملات در بازار متوقف شده است. نعمت الله کاشانی نسب با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت ها در بازار خودرو، گفت: با وجود اینکه از روز گذشته بازارها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000