کشف ۱۱۰۰ قلم داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته در ناصرخسرو

5fccf6f3b7f42_5fccf6f3b7f45

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۱۱۰۰ قلم داروی غیرمجاز در ناصرخسرو خبر داد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف١١٠٠ قلم داروی غیر مجاز در طرح مقابله با فروشندگان غیر مجاز دارو خبرداد.
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح خبر فوق بیان داشت: با توجه به اخبار مردمی مبنی بر اینکه پس از شیوع بیماری کرونا مجددا فروشندگان غیرمجاز دارو در محدوده ناصرخسرو اقدام به فروش انواع داروهای تقلبی و غیرمجاز می‌کنند موضوع به مراجع قضایی منعکس و دستورات لازم در خصوص جمع آوری و دستگیری این افراد اخذ شد.

وی تصریح کرد: با توجه به این که خیابان ناصر خسرو در محدوده سرکلانتری هفتم واقع شده با تشکیل اکیپ های مجرب از افسران و درجه‌داران سرکلانتری هفتم در اجرای طرح برخورد با عرضه‌کنندگان داروهای تقلبی و غیر مجاز ٨نفر دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: در اجرای این طرح بیش از ١١٠٠ قلم انواع دارو اعم از غیر مجاز تقلبی و تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه نفرات دستگیر شده به همراه اقلام مکشوفه به مرجع قضایی معرفی شدند در توصیه ای به شهروندان گفت: کلیه دارو های عرضه شده در خارج از دارو خانه فاقد استاندارد های لازم بوده و شهروندان برای تهیه اقلام دارویی باید صرفا به داروخانه ها مراجعه کنند.

badoorbin
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

قدردانی جامعه پرستاری از سردار آزمون

ی آذر 16 , 1399
سردار آزمون شب گذشته موفق به ثبت هت‌تریک شد. سردار آزمون هت تریک خود در لیگ روسیه را به جامعه پزشکان و پرستاران به خاطر مبارزه با کرونا تقدیم کرد. محمد شریفی مقدم، قائم مقام سازمان نظام پرستاری در واکنش به این اتفاق گفت: به عنوان نماینده جامعه پرستاری از […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000