کنسرت‌های آنلاین از سر گرفته می‌شود

5fccca9977a7d_5fccca9977a7e دومین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی ـ دستگاهی به مدت چهار شب و در هر شب دو اجرا، روزهای بیست و هفتم تا سی آذرماه سال جاری در تالار رودکی برگزار می‌شود.

طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته، این دوره از اجراها به موسیقی سازی و بی کلام اختصاص دارد و در روزهای ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه از طریق صفحه اینستاگرام بنیاد رودکی، هفدانگ و سایت تیوال به صورت همزمان پخش خواهد شد. جدول و ساعت اجراها متعاقبا اعلام می‌شود.

پیش از این اولین دوره مجموعه کنسرت‌های آنلاین موسیقی دستگاهی به مدت پنج شب از ۱۶ تا ۲۰ مردادماه و با تمرکز بر موسیقی با کلام در بخش گروه نوازی با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی بنیاد فرهنگی هنری رودکی برگزار شد.

دومین دوره کنسرت آنلاین موسیقی دستگاهی با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی بنیاد فرهنگی هنری رودکی برگزار می‌شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کشف ۱۱۰۰ قلم داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته در ناصرخسرو

ی آذر 16 , 1399
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۱۱۰۰ قلم داروی غیرمجاز در ناصرخسرو خبر داد. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف١١٠٠ قلم داروی غیر مجاز در طرح مقابله با فروشندگان غیر مجاز دارو خبرداد. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح خبر فوق بیان داشت: با توجه به اخبار مردمی مبنی بر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000