۶۰۰ ساعت خدمات عمومی رایگان؛ حکم متخلف شکار و صید در تربت حیدریه

5fcc7a500be2a_2020-12-06_09-59

متخلف شکار وصید در تربت حیدریه به ارائه ۶۰۰ ساعت خدمات عمومی رایگان محکوم شد.

رئیس اداره محیط زیست تربت حیدریه گفت: پدر خانواده‌ای که در بخش کدکن تربت حیدریه همگی اشتهار به صید و شکار حیوانات وحشی داشتند و با شکار بی رویه در منطقه، اقدام به فروش گوشت در سطح استان می‌کردند با حکم قاضی دوستدار محیط زیست به انجام ششصد ساعت خدمات عمومی رایگان محکوم شد.

داوود نور محمدی افزود: این حکم بدل از سه ماه ویک روز حبس به عنوان مجازات اصلی صادر شد و شامل تعلیف جانوران وحشی در فصل زمستان و ساخت و ایجاد آبشخور است.

وی افزود: این شکارچی همچنین به دو سال ممنوعیت از حمل سلاح به عنوان مجازات تکمیلی و پرداخت صد میلیون ریال به سازمان حفاظت محیط زیست برای ضرر وزیان وارده محکوم شد.

رئیس اداره محیط زیست تربت حیدریه گفت: همچنین همسر. برادر همسر و برادر وی نیز هر کدام به پرداخت بیست میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم و فرزندوی برای تمرد از دستور ماموران به پرداخت بیست میلیون ریال و برای توهین به ماموران به تحمل هفتادو چهار ضربه شلاق محکوم شد.

نورمحمدی با تشکر از اهتمام قضات به مسائل حوزه محیط زیست ودغدغه برای برخورد با متخلفان این حوزه گفت: همکاری ماموران انتظامی بخش کدکن نیز در این پرونده قابل تحسین است.

badoorbin
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

واردات خودرو، حرفی بدون پشتوانه دولت است

ی آذر 16 , 1399
یک کارشناس خودرو معتقد است که واردات خودرو حرفی بدون پشتوانه دولت است. امیر حسین کاکایی در گفتگو با خبر فوری درباره آزادسازی واردات خودرو می گوید: آزادسازی واردات خودرو که اعلام شده است هنوز هیچ منبع جدید ارزی ندارد. او پیش بینی کرد: با توجه به اوضاع سیاسی حاکم، […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000