جمهوری آذربایجان با کمک سیستم‌های تسلیحاتی ترکیه، شهرهای قره‌باغ را آزاد کرد

سیاسی/ بین الملل 5fcbd19edb272_5fcbd19edb275 وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد: جمهوری آذربایجان با کمک سیستم‌های تسلیحاتی ملی و بومی ما ظرف تنها ۴۴ روز به اشغال ۳۰ ساله شهرهایش توسط ارمنستان پایان داد و آنها را آزاد کرد.

خلوصی آکار طی سخنانی در مراسم بهره‌برداری از مرکز طراحی و تحویل اولین موتور بالگرد که با امکانات بومی و ملی ساخته شده است، تصریح کرد: ارتش قهرمان آذربایجان «عملیات یک وطن» را با موفقیت اجرایی کرده و با کمک سیستم‌های تسلیحاتی ملی و بومی ما ظرف تنها ۴۴ روز به اشغال ۳۰ ساله شهرهایش توسط ارمنستان پایان داد و آنها را آزاد کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: کارآیی سیستم‌های تسلیحاتی ترکیه در مبارزه برادران آذربایجانی‌مان برای آزادسازی سرزمین‌هایشان از اشغال به وضوح اثبات شد.

وزیر دفاع ترکیه اظهار کرد: کارآیی سیستم‌های تسلیحاتی بومی و ملی ما و نقش تعیین‌کننده آنها در روند این مبارزه امروزه در سراسر جهان مورد بحث قرار گرفته و از نزدیک پیگیری می‌شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

آجيل‌فروشان اکثر محصولات خود را به دليل کمبود تقاضا و فاسد شدن معدوم کردند

ش آذر 15 , 1399
رئيس اتحاديه فروشندگان آجيل و خشکبار تهران ضمن اعلام آمادگي براي تامين آجيل شب يلدا گفت: در شرايط کرونايي فروشندگان با ضرر مواجه شدند و اکثر محصولات خود را به دليل کمبود تقاضا و فاسد شدن، معدوم کرده اند. مصطفي احمدي با تاکيد بر اينکه تعطيلي صنوف مختلف بايستي کارشناسي […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000