پخش مینی سریال خارجی آرزوهای بزرگ از شبکه چهار

5fcba87022c88_5fcba87022c8a مینی سریال ۴ قسمتی خارجی آرزوهای بزرگ از ۱۶ آذرماه هر شب از شبکه چهار سیما پخش می شود.

سریال آرزوهای بزرگ با نام اصلی Great Expectations به کارگردانی Brian Kirk محصول ۲۰۱۱ انگلستان و آمریکا است. این سریال در چهار قسمت از یکشنبه ۱۶ آذرماه هر شب ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه چهار سیما پخش می شود.
"آرزوهای بزرگ " یک درام اقتباسی تلویزیونی از "سارا فِلپس"، بر اساس رمان "آرزوهای بزرگ"، اثر "چارلز دیکنز" است. "ری وینستون" در نقش "مگویچ"، "جیلیان اندرسون" در نقش "خانوم هاویشام"، "داگلاس بوث" در نقش "پیپ"، "ونسا کوربی" در نقش "اِستِلا" و "دیوید ساچت" در نقش "جاگرز" در آن به ایفای نقش میپردازند.
این سریال داستانِ پسربچه ی یتیمی بنام "پیپ" را روایت میکند که پدر و مادرش را از دست داده و با خواهر بداخلاق و شوهر خواهرش "جو" زندگی میکند. "جو" که شغلش آهنگری هست، "پیپ" را مثل پسرش دوست دارد. "پیپ" هم با وجود بد خلقی های خواهر بزرگش از زندگیش احساس رضایت میکند و آرزوی کودکیش این هست که روزی بتواند مثل “جو” یک آهنگر ماهر و توانا بشود …
«آرزوهای بزرگ» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر شب ۳۰ دقیقه بامداد پخش و ساعت ۱۸ عصر بازپخش می‌شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ردیف بودجه بنیاد فرهنگی شهید سلیمانی را به حل مشکلات مردم اختصاص دهید

ش آذر 15 , 1399
سیاسی/ دفاعی دختر شهید سلیمانی در بیانیه‌ای، از دولت خواست بودجه درنظر گرفته شده به بنیاد شهید سلیمانی را برای حل مشکلات مردم اختصاص دهد. در پی انتشار مفاد بودجه ۱۴۰۰ و درج نام بنیاد شهید سلیمانی در ردیف بودجه‌های پیشنهادی دولت، دختر شهید در بیانیه‌ای ضمن ارائه‌ی توضیحاتی در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000