کالاهای بهداشتی باکیفیت و باقیمت منصفانه در اختیار مردم قرار گیرد

کالاهای بهداشتی باکیفیت و باقیمت منصفانه در اختیار مردم قرار گیرد

وزیر کشور گفت: کالاها و خدمات بهداشتی با رعایت کیفیت و کمیت و قیمت عادلانه و منصفانه در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در حاشیه جلسه کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد گفت: در جلسه امروز گزارش مفصلی در حوزه‌های مرتبط با پشتیبانی اعم از اکسیژن، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، ماسک و بقیه تجهیزات و امکاناتی که وزارت بهداشت لازم دارد در جلسه ارائه شد.

وی افزود: در این جلسه دوستان وزارت بهداشت نیازهای خود را مطرح کردند و قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و موضوع قیمت عادلانه و مناسب خدمات اعم از ماسک، مواد ضدعفونی و کالاهای بهداشتی را در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار دهیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه همدلی و همکاری خوبی در حوزه‌های مختلف ایجاد شده و این همدلی موجب موفقیت در روند کار شده است، گفت: در جلسه امروز تعهدات وزارت صمت در خصوص تأمین امکانات و کالاها و تجهیزات خدمات بررسی شد. دوستان وزارت صمت از کمیت عبور کرده و بر روی کیفیت کار می‌کنند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی و وزارت صمت از مرحله تأمین کالاها و خدمات مورد نیاز عبور کردند و به صادرات فکر می‌کنند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : مهر

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کماکان شرایط کرونایی تهران شکننده و نگران‌کننده است

ش آذر 15 , 1399
رییس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر اینکه بیماری کرونا کماکان در تهران شرایط نامطلوبی دارد، نسبت به پدیده بازگشت و رجعت بیماری در حالیکه بیماری در حال افول است، هشدار داد. دکتر علیرضا زالی در نشست نقش گروه‌های داوطلب در کنترل بیماری کرونا با بیان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000