جریمه سنگین برای یک کشیش نروژی به دلیل نقض مقررات قرنطینه 

5fb5544c81ec3_2020-11-18_20-35

یک کشیش نروژی که به تازگی از سفر به یک کشور اروپایی دیگر بازگشته بود، به دلیل نقض مقررات ویژه مربوط به دوران قرنطینه کرونایی به پرداخت جریمه نقدی سنگینی محکوم شد.

روزنامه نروژی «وردنس گانگ» که این خبر را منتشر کرده، می‌نویسد این کشیش تا پیش از ورود به نروژ در یک کشوری اقامت داشته که نام آن در لیست قرمز دولت اسلو از نظر شیوع کووید۱۹ بوده و بنابراین او می‌بایست بعد از ورود به کشورش دست کم ۱۴ روز در قرنطینه می‌ماند.

این فرد مذهبی که نام او فاش نشده، نه تنها مقررات مربوط به قرنطینه را رعایت نکرده، بلکه یک روز بعد از بازگشت، در کلیسای محلی مراسم برگزار کرد. در حکم قضایی که علیه این مرد صادر شده و وردنس گانگ به نسخه‌ای از آن دست یافته، آمده است: «او (کشیش) به همراه حدود ده نفر دیگر بوده و برای صحبت کردن به آنها نزدیک شده است. این در حالی است که تنها یک روز پیش از آن از سفر خارج از کشور بازگشته بود.»

مبلغ جریمه نقدی این فرد ۲۰ هزار کرون نروژ یا هزار و ۸۶۰ یورو ذکر شده است.

ویروس کرونا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، در نروژ شیوع زیادی نیافته است. با این حال آمار مبتلایان به کووید۱۹ در این کشور در هفته‌های اخیر به شکل نگران‌کننده‌ای بالا رفت. بیشتر موارد اخیر ابتلا در نروژ از طریق انتقال ویروس از افرادی صورت گرفته که از خارج به این کشور وارد شده‌اند.

badoorbin
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

اعمال محدودیت‌های تردد از ساعت ۱۰ امروز لغو شد

چ آبان 28 , 1399
بر اساس اعلام یک منبع آگاه اعمال محدودیت‌های تردد از ساعت ۱۰ امروز لغو شد. محدودیت ورود و خروج به مراکز استان‌ها به علت شیوع ویروس که قرار بود از ساعت ۱۰ صبح امروز در سراسر کشور اجرا شود، لغو شد. یک منبع آگاه در پلیس این خبر را تأیید […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000