بازی کودکانه؛ اثر تازه بنکسی روی دیوار

5f8adf914237d_5f8adf9142380 اثر هنری گرافیتی جدید از بنکسی، هنرمند نامدار و ناشناس آثار هنر خیابانی، روی دیواری در شهر ناتیگهام واقع در انگلستان دیده شد.

اثر هنری جدید بنکسی، روی دیوار یک سالن زیبایی در شهر ناتینگهام واقع در انگلستان نقش بسته است.

این اثر هنری، دخترکی را درحال بازی با یک لاستیک دوچرخه نشان می‌دهد که در کنار یک دوچرخه واقعی که فقط یک لاستیک دارد، قرار دارد.

این هنرمند که همواره از صفحه اینستاگرام خود برای تایید اصالت آثارش استفاده می‌کند، دقایقی پیش با انتشار تصاویری، این اثر هنری جدید را به عنوان یکی از آثار خود معرفی کرد.

شورای شهر ناتینگهام برای مراقبت از این اثر از یک پوشش پلاستیکی موقتی استفاده کرده و از مردم شهر خواسته به دلیل محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا، در محل این اثر هنری تجمع نکنند.

این اثر درحالی بر روی دیواری در ناتینگهام نقش بسته که این شهر همچنان بالاترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور را به خود اختصاص داده است و برخی معتقدند این یکی از دلایلی است که بنکسی این شهر را برای خلق جدیدترین اثرش انتخاب کرده است.

برخی دیگر از شهروندان این شهر معتقدند این اثر اشاره‌ای به کارخانه دوچرخه‌سازی مشهور این شهر است.

بنکسی، هنرمند گرافیتی‌کار مشهوری است که با نقاشی‌های دیواری و هنر گرافیتی اعتراضی خود، شهرت جهانی دارد، با این حال هنوز هویت اصلی او فاش نشده است. نقاشی‌های این هنرمند بیشتر به مسائل سیاسی و موضوع‌هایی مانند گرمای جهانی، جنگ، شنود غیرقانونی و شرایط سخت کاری پرداخته است. تاکنون بارها نقاشی‌های این هنرمند از روی دیوار جدا و به قیمت‌های چشمگیر فروخته شده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

نظرسنجی‌ها به نفع بایدن است یا ترامپ؟

ش مهر 26 , 1399
سیاسی/ بین الملل تازه‌ترین نمودار‌های نظرسنجی انتخابات آمریکا منتشر شده که نشان می‌دهد رای الکترال کاندیدای دموکرات از کاندیدای جمهوریخواهان بالاتر است. تازه‌ترین نمودار‌ها از وضعیت انتخاباتی آمریکا منتشر شده که نشان میدهد از ۲۳ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر جو بایدن نامزد دموکرات‌ها از ترامپ نامزد جمهوریخواهان بالاتر بوده است. […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000