ترامپ: اگر بایدن پیروز شود، شاید این کشور را ترک کنم

سیاسی/ بین الملل 5f8adb6d67879_5f8adb6d6787c رئیس جمهوری آمریکا در حرف هایش به شوخی گفت که اگر بایدن پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شود، شاید مجبور شود کشورش را ترک کند.

به نوشته روزنامه یو اس ای تودی، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به حامیانش در فرودگاهی در جورجیا گفت: اگر جو بایدن، کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ پیروز شود، شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم.

وی افزود: رقابت با بدترین کاندیدا در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده من را در فشار قرار داده است. فکر کنید. آیا می‌توانید تصور کنید اگر ببازم، چه می‌شود؟ تمام زندگی را باخته‌ام. خوب باید چه کار کنم؟ باید بمانم؟ باید بگویم در مقابل بدترین کاندیدا در طول انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باخته‌ام؟!

ترامپ همچنین گفت: شاید پس از آنکه در انتخابات ببازم، احساس خوبی نداشته باشم. شاید باید کشور را ترک کنم. نمی‌دانم.

این گفته ها با واکنش‌هایی از سوی گروه ضد ترامپ موسوم به "پروژه لینکن" مواجه شد. این گروه یک ویدئو از اظهارات ترامپ در توئیتر منتشر کرد و نوشت: قول می‌دهی؟ (که بروی)

در نظرسنجی‌ها جو بایدن از ترامپ جلوتر است.

اظهارات ترامپ درباره احتمال ترک کشورش پس از شکست در انتخابات ۲۰۲۰ نخستین بار نیست که مطرح می شود. وی ماه گذشته میلادی به گروهی از حامیانش در کارولینای شمالی نیز گفته بود اگر بایدن پیروز شود، دیگر هرگز او را نخواهند دید.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

پیروزی چشمگیر «جاسیندا آردرن» در انتخابات نیوزیلند

ش مهر 26 , 1399
سیاسی/ بین الملل حزب حاکم «کارگر» در نیوزیلند با کسب ۴۹ درصد آرا در انتخابات پارلمان به پیروزی رسید و «جاسیندا آردرن» برای دومین بار به مقام نخست وزیری این کشور دست یافت. به گزارش خبر فوری و به نقل از آسوشیتدپرس، آردرن روز شنبه در سخنرانی پیروزی خود در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000