وزیر بهداشت: فعلا از بیمارستان صحرایی استفاده نمی‌شود

5f8abfebe6c08_2020-10-17_13-26

وزیر بهداشت درباره امکان بهره برداری از بیمارستان‌های صحرایی گفت: در هیچ جای دنیا تا زمانی که بیمارستان غیر صحرایی وجود دارد، از بیمارستان صحرایی استفاده نمی‌شود.

دکتر سعید نمکی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان استفاده از ظرفیت بیمارستان‌های صحرایی به جای محدود کردن ظرفیت بخش های بیمارستانی و تخصیص این بخش‌ها به کرونا وجود دارد؟ اظهار کرد: در هیچ جای دنیا تا زمانی که بیمارستان غیر صحرایی وجود دارد، از بیمارستان صحرایی استفاده نمی‌شود.

وی تاکید کرد: برای سایر بخش‌ها تقسیم‌بندی انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

در پی موج سوم شیوع بیماری ویروس کرونا در کشور، بسیاری از مجتمع‌های بیمارستانی، به دلیل افزایش بیماران کرونایی نیازمند به بستری، از بخشی از ظرفیت سایر بخشهای درمانی نیز جهت ارایه خدمت به این بیماران استفاده کرده اند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

موج توهین‌ها به روحانی ادامه دارد/ نماینده مجلس: آقای عاقل، جلوی سیل را بگیرید

ش مهر 26 , 1399
سیاسی/ مجلس علیرضا سلیمی در توییتی انتقادی از واردات کالاهای غیر ضروری نوشت: دلار جهانگیری چه می‌کند با این مملکت! آقای عاقل، لطفاً جلوی این سیل را بگیرید. علیرضا سلیمی در توییتی نوشت: badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000