درمان سرفه کودکان با یک داروی خانگی بی عارضه

5f8951aa0b326_5f8951aa0b328

پزشکان می‌گویند استفاده از یک داروی خانگی برای درمان سرفه کودکان بسیار اثرگذار است.

انجمن متخصصان کودکان و نوجوانان آلمان اعلام کرد که مشکلات سرفه در کودکان می‌تواند با عسل برطرف شود، زیرا عسل یک داروی خانگی اثرگذار و بدون عارضه برای درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی فوقانی، به ویژه در کودکان است.

با این حال، عسل برای کودکان زیر یک سال مناسب نیست، زیرا باکتری‌های موجود در آن ممکن است منجر به ترشح سموم در روده کودک شود که در نتیجه خطر فلج عضلات یا فلج تنفسی را در او افزایش می‌دهد. گرم کردن عسل نیز به این موضوع کمکی نمی‌کند، زیرا باکتری‌ها را از بین نمی‌برد.

این انجمن تأکید کرد که اگر مشکلات سرفه کودک بیش از دو هفته ادامه داشته باشد، به ویژه اگر با علائم دیگری مانند تب و تنگی نفس همراه باشد، نیاز به مشورت با پزشک است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ترامپ: قدرت را منتقل نخواهم کرد چون پیروز می‌شوم/ بایدن: با عملکرد ترامپ، ایران اکنون مواد اتمی بیشتری دارد

ج مهر 25 , 1399
سیاسی/ بین الملل رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر بطور ضمنی تهدید به کنار نرفتن از قدرت در صورت شکست در انتخابات کرد و گفت: انتقال مسالمت‌آمیز قدرت را به طور کامل می‌خواهم اما این کار را نخواهم کرد چون پیروز می‌شوم. دونالد ترامپ با نپذیرفتن مناظره مجازی، همزمان با رقیب […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000