به فرایند سازش نخواهیم پیوست مگر در حصول پیشرفت میان اسرائیل و فلسطینیان

سیاسی/ بین الملل 5f88046c0ed90_2020-10-15_11-42 رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که وزیر خارجه سعودی اعلام کرده است که این کشور در حال حاضر به طرح عادی‌سازی روابط با تل‌آویو نخواهد پیوست.

پس از آنکه در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته میان «مایک پاپمئو» وزیر خارجه آمریکا و «فیصل بن فرحان بن عبدالله آل سعود» همتای سعودی او اظهاراتی درباره پیوستن عربستان سعودی به جمع سازشکاران مطرح شد، منابع صهیونیستی، امروز (پنجشنبه)، به نقل از وزیر خارجه سعودی گزارش دادند که او در اظهاراتی گفته است که این کشور در حال حاضر به طرح سازش نخواهند پیوست.

شبکه «المیادین» به نقل از رسانه‌های صهیونیستی گزارش داد که وزیر خارجه سعودی در گفت‌وگویی پشت درهای بسته با اروپایی‌ها گفته است: «به تلاش کشورهای عربی برای عادی‌سازی روابط خدشه‌ای وارد نخواهیم کرد».

فیصل بن فرحان در ادامه گفت: «در حال حاضر به فرایند سازش نخواهیم پیوست مگر در چهارچوب [حصول] پیشرفت میان اسرائیل و فلسطینیان».

این اظهارات پس از آن است که عصر روز گذشته مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای سعودی خود ابراز امیدواری کرد که عربستان سعودی به جمع سازشکاران با رژیم صهیونیستی بپیوندند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

سریال ریزش ساختمان‌های مجاور گود‌های غیر قانونی کی پایان می‌یابد؟

پ مهر 24 , 1399
ضعیف بودن مقاوم‌سازی گودبرداری‌ها و عدم نظارت جدی دستگاه‌ها موجب ریزش ساختمان‌های مجاور گودهای غیرقانونی شده است. حوالی ساعت ۷ صبح روز ۱۸ شهریور ماه بود که ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر، خیابان فلاح تبدیل به تیتر اول بسیاری از رسانه‌های شهری شد. شاید بتوان گفت که عادت کرده‌ایم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000