چه کسی مانع عشق سر داووس و میساندی شد؟/ افشاگری بازیگر “بازی تاج و تخت”

5f87d72844267_5f87d7284426a کانینگهام می‌گوید در مقابل ایده‌ نویسندگان در مورد رابطه‌ی عاشقانه‌ دو شخصیت سر داووس و میساندی مقاومت کرده است.

لیام کانینگهام در کتاب "آتش اژدها را نمی‌کشد" که هفته‌ گذشته منتشر شده و تاریخچه شفاشی "بازی تاج‌وتخت" را شرح می‌دهد، فاش کرده است که نویسندگان به او پیشنهاد کرده‌اند شخصیتش "سر داووس سی‌ورث" در سریال به "میساندی ناث" علاقه‌مند شود اما نپذیرفته است.

این دو شخصیت در فصل هفتم سریال با یکدیگر روبرو می‌شوند. کانینگهام می‌گوید به او پیشنهاد شده است که شخصیتش با میساندی با بازی "ناتالی امانوئل" که بسیار جوان‌تر از اوست رابطه‌ی عاشقانه داشته باشد. کانینگهام در آن زمان ۵۶ ساله و امانوئل ۲۸ ساله بود.

کانینگهام ایرلندی می‌گوید: "بنیاف خصوصیتی دارد که ارادی است. او مایل است شورش را درآورد. وقتی که اولین بار دنریس را ملاقات کردیم، بنیاف و [کارگردان مارک مایلد] می‌خواستند داووس به میساندی علاقه‌مند شود. با آنان مخالفت کردم. [گفتم] این کار لعنتی را انجام نمی‌دهم. تنها چیزی بود که در موردش با آن‌ها مخالف بودم. این زن یک الهه است، اما با توجه به تاریخچه‌ی داووس با لیانا مورمونت و شیرین، نمی‌تواند مجذوب یک زن جوان شود."

"لیانا مورمونت" و "شیرین" دو دختر نوجوان بودند که داووس در طول سریال به استاد آنان تبدیل شد. در صورتی که داووس با زن جوانی مانند میساندی رابطه برقرار می‌کرد، آنگاه به اعتقاد کانینگهام این بدگمانی به وجود می‌آمد که او با شخصیت‌های زن جوان‌تر دیگر هم رابطه‌هایی داشته است.

کانینگهام می‌گوید به شورانرها گفته است: "نباید با تبدیل کردن او به یک منحرف جنسی زحمات من در ایجاد حس همدردی با مخاطب را از بین ببرید." هرچند کانینگهام فاش نمی‌کند که نویسندگان در مورد این پیشنهاد چقدر جدی بوده‌اند اما تصور علاقه داووس به میساندی چنان ناخوشایند بوده که نویسندگان فوراً زیر بار رفته‌اند.

کانینگهام در ۴۲ اپیزود از ۷۲ اپیزود سریال "بازی تاج‌وتخت" و هفت فصل آن ظاهر شد. او پس از این سریال فانتزی در انیمیشن "ریک و مورتی" (Rick and Morty) صداپیشگی کرد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

اوپک کاهش تقاضای نفت در سال آینده میلادی را پیش‌بینی کرد

پ مهر 24 , 1399
سازمان کشورهای صادرکننده سوخت، اوپک، پیش‌بینی خود از میزان تقاضای نفت در سال ۲۰۲۱ را به علت چشم‌انداز ضعیف‌تر رشد اقتصادی جهان، کاهش داد. سازمان کشورهای صادرکننده سوخت، اوپک، پیش‌بینی خود از میزان تقاضای نفت در سال ۲۰۲۱ را به علت چشم‌انداز ضعیف‌تر رشد اقتصادی جهان، کاهش داد. اوپک در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000