اکران موفق «یلدا» در فرانسه ادامه دارد

5f87d02d9087f_5f87d02d90880 فیلم «یلدا» با میانگین ١٩٤ تماشاگر برای هر کپی، در پایان هفته نخست اکرانش در فرانسه، توانست همه ٨٦ سالن سینمایش را حفظ کند.

«یلدا»، سومین ساخته بلند مسعود بخشی، با کسب درجه عالی (۴ ستاره از ۵) از نشریات معتبر فرانسوی چون پاریزین، نوول ابسرواتور، لوموند، پزیتیف، اِل، ون مینوت، فم اکتوئل، تله راما، فیش دو سینما و… ، به اکران موفق خود در آن کشور ادامه می‌دهد.

این فیلم ایرانی موفق شد با احتساب نسبت کپی و سالن‌ها، فیلم اول جدول فروش در روز نخست اکران و دومین فیلم برتر جدول در پایان هفته اول نمایش در فرانسه باشد.

به گزارش اکران توتال، به عنوان منبع گزارش اکران سینمایی در فرانسه، «یلدا شبی برای بخشش» (پخش از پیرامید) با ١٩٤ تماشاگر برای هر کپی، توانست خود را به عنوان بهترین فیلم در رده دوم جدول تثبیت کند.

این فیلم در رقابت با ٧ فیلم چند میلیونی و ستاره‌دار فرانسوی، جایزه بزرگ سینمای مجله «اِل» را دریافت کرد و با حفظ همه ٨٦ سالن سینمایش در سراسر فرانسه، هفته دوم اکران را آغاز می‌کند.

این فیلم در حال حاضر در سینماهای هنروتجربه ایران روی پرده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ویدئویی منتشر نشده از اجرای زنده استاد شجریان بر مزار فریدون مشیری

پ مهر 24 , 1399
ویدئویی منتشر نشده از استاد شجریان در سوگ زنده یاد فریدون مشیری بر سر مزار او لحظاتی پس از پایان خاکسپاری را ببینید.badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000