بنی گانتز: نتانیاهو مثل انسان رفتار نمی‌کند

سیاسی/ بین الملل 5f8747e9740c7_2020-10-14_22-18 وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در محافل خصوصی گفته است اگر نتانیاهو بر سیاست‌های قبل خود اصرار کند، در راستای انحلال پارلمان قدم خواهد برداشت.

«بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس ائتلاف آبی و سفید گفته که «بنیامین نتانیاهو» مثل انسان رفتار نمی‌کند.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» چاپ فلسطین اشغالی چهارشنبه‌شب نوشت که گانتز طی گفت‌وگوهای خصوصی پشت درهای بسته گفته است که اگر بحران بودجه در این رژیم تا پایان ماه اکتبر (ماه جاری) حل نشود، «گام‌های پارلمانی» لازم را برای تعجیل در برگزاری انتخابات پارلمانی خواهد برداشت.

او گفت که «نتانیاهو مانند انسان‌ها رفتار نمی‌کند و چه بسا حزب متبوع او به نفع انحلال کنست (پارلمان رژیم اسرائیل) رأی دهد». رقیب نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در چهار دور انتخابات گذشته همچنین حمایت از «نفتالی بنت»، رئیس راست‌گرایان در این رژیم برای رسیدن به منصب نخست‌وزیری در انتخابات آینده را بعید ندانست.

وزیر جنگ رژیم تل آویو که در انتخابات گذشته برای تشکیل کابینه مجبور شده است با نتانیاهو کابینه چرخشی تشکیل دهد، گفته است که با نخست‌وزیری هیچ کسی جز نتانیاهو مخالف نیست و این اسرائیلی‌ها هستند که باید در این باره تصمیم بگیرند.

به دنبال ناکارآمدی‌های نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در زمینه مقابله با کرونا و فسادهای مالی او و خانواده‌اش، شهر تل‌آویو هفته‌ها شاهد برگزاری تظاهرات علیه نتانیاهو است و مخالفان، خواهان کناره‌گیری او از قدرت و محاکمه او هستند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

«عبدالله عبدالله» به ایران می آید

چ مهر 23 , 1399
رییس شورای عالی مصالحه افغانستان به تهران سفر می کند.badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000