ارزش سهام عدالت، امروز ۲۳ مهر ۹۹

5f870322dbb85_5f870322dbb95 در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با کاهش همراه بود و در مقایسه با روز گذشته، ۲۱۱ هزار و ۹۱۷ تومان معادل ۱.۴ درصد افت کرد.

امروز ۲۳ مهر ۱۳۹۹ شاخص کل با اُفت مواجه شد. در پایان معاملات امروز شاخص کل در نهایت با کاهش ۱۸۹۹۷ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۶۰ هزار و ۶۷۸ واحدی آرام گرفت.

با این کاهش شاخص کل برخی از سهام حاضر در سبد سهام عدالت نیز با کاهش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با کاهش همراه بود و در مقایسه با روز گذشته، ۲۱۱ هزار و ۹۱۷ تومان معادل ۱.۴ درصد افت کرد و به این ترتیب، ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۱۴ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۴۸۹ تومان رسید و بدین ترتیب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت برای فروش حدود ۸ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۲۹۳ تومان است.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

همچنین قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۴.۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲۱ هزار و ۲۱۵ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با ۵.۵۲ درصد کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل به ۲۱ هزار و ۹۰ تومان کاهش یافت.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

آمار بیماران بدحال مبتلا به کرونا به شدت افزایش داشته است

چ مهر 23 , 1399
افزایش بیماران کرونایی موجب اختلال در رسیدگی به بیماران غیر کرونایی خواهد شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، خسرو صادق‌نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در گفتگو با برنامه تیترامشب شبکه خبر گفت: روند افزایش بیماران کرونایی موجب مختل شدنِ رسیدگی به بیماران غیر کرونایی خواهد […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000