شرکت آمریکایی آزمایش داروی آنتی‌بادی کرونا را متوقف کرد

5f860af0e7375_2020-10-13_23-45

شرکت داروسازی آمریکایی «الای لیلی» کارآزمایی بالینی داروی آنتی‌بادی‌اش برای کووید-۱۹ را به علت ملاحظات درباره بی‌خطر بودن متوقف کرد.

شرکت الای لیلی در بیانیه‌ای در روز سه‌شنبه ۲۲ مهر اعلام کرد:‌ «هیات مستقل نظارت بر داده‌های مربوط به ایمنی ACTIV-3 توصیه کرده است که کارآزمایی این دارو متوقف شود. شرکت لیلی از روی احتیاط برای تضمین ایمنی بیماران شرکت‌کننده در این بررسی از این تصمیم‌گیری این هیات مستقل حمایت می‌کند.»

داروی شرکت لیلی شبیه به داروی REGN.O ساخت شرکت داروسازی رجنرون است که برای درمان دونالد ترامپ استفاده شد.

لیلی قبلا از مقامات ناظر دارویی آمریکا خواسته بود که داروی حاوی آنتی‌بادی‌اش با نام LY-CoV555 را برای مصرف اضطراری تایید کند. داده‌های منتشر شده در ماه سپتامبر (شهریور) نشان داد که این دارو مدت بستری شدن و نیاز به مراجعه به بخش اورژانس را در بیماران کووید-۱۹ را کاهش می‌دهد. این دارو بوسیله شرکت زیست‌فناوری AbCellera دارد تولید می‌شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

زائران و مجاوران، «زیارت از راه دور» حرم رضوی را در اولویت قرار دهند

س مهر 22 , 1399
روابط‌ عمومی آستان قدس رضوی از زائران و مجاوران خواست زیارت از راه دور حرم رضوی را با توجه به شرایط کرونا در دستور کار قرار دهند. روابط‌ عمومی آستان قدس رضوی در آستانه ایام شهادت امام رضا(ع) با صدور اطلاعیه‌ای از دلدادگان و ارادتمندان ساحت مطهر رضوی درخواست کرد […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000