تشریح روند واریز جرایم کرونایی به حساب وزارت بهداشت

تشریح روند واریز جرایم کرونایی به حساب وزارت بهداشت

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با اشاره به اعلام شماره حساب واریز جرایم، گفت: نیروی انتظامی و تعزیرات، جرایم را اخذ و به حساب معین متعلق به وزارت بهداشت واریز خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کیانوش جهانپور، افزود: در پی مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و دستور رئیس جمهوری مبنی بر جریمه مالی افراد یا صنوفی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و یا از زدن ماسک در مکان های عمومی خودداری می‌کنند، وزارت بهداشت شماره حساب متمرکز جهت واریز این جریمه ها را معین و اعلام کرده است.

وی ادامه داد: تیم های بازرسی سازمان تعزیرات و پلیس، افراد و صاحبان صنوف متخلف را جریمه کرده و وجوه حاصل از این جرایم به حساب اعلام شده وزارت بهداشت واریز خواهد شد.

جهانپور گفت: تمامی وجوه حاصله در مسیر مدیریت پیشگیری و مقابله با کرونا در کشور هزینه خواهد شد.

به گفته وی، شماره حساب شبا IR۳۲۰۱۰۰۰۰۴۱۰۱۰۳۳۱۳۸۱۶۰۰۹۹ نزد بانک مرکزی به نام پرداخت سایر منابع وزارت بهداشت که پیش از این در رسانه ها اعلام شده بود، به این امر اختصاص یافته است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : مهر

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

محمود صادقی درباره واسطه‌های تأیید صلاحیت، به رییسی نامه نوشت

س مهر 22 , 1399
سیاسی/ قضایی رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی در مجلس دهم، به رییس قوه قضاییه نامه نوشت. در نامه محمود صادقی به ابراهیم رییسی آمده است: پیرو نامه شماره ۹۹۰۱۲۰۶۳ مورخ ۹۹/۲/۲۲ نظر به گذشت بیش از ۸ ماه از شناسایی عده ای از کلاهبرداران و […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000