کتاب جدیدی درباره جو بایدن منتشر می‌شود

5f85911c6aa92_5f85911c6aa94 کتاب جدیدی با تمرکز بر زندگینامه‌ جو بایدن تا آخر همین ماه (اکتبر) و تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، راهی کتاب‌فروشی‌ها می‌شود.

کتاب «جو بایدن: رویاپرداز آمریکایی» که توسط اوان اوسناس از نویسندگان نیویورکر نوشته شده در ماه اکتبر راهی بازار می‌شود. در این‌کتاب زندگی جو بایدن هم از زاویه شعلی و حرفه‌ای و هم از دیدگاه شخصی در طول ۵۰ سال کار سیاسی مورد بررسی قرار گرفته است.

الکسیس کرشباوم ناشر بریتانیایی نیز امتیاز انتشار این کتاب را به دست آورده تا هم‌زمان درآمریکا آن را در بریتانیا و کشورهای مشترک‌المنافع منتشر کند.

اوسناس نویسنده کتاب در اطلاعیه‌ای گفت: ۶ سال پیش نیویورکر به من این شانس را داد تا نوشتن کتابی درباره بایدن را شروع کنم. از آن زمان من مجذوب زندگی فوق‌العاده وی شده‌ام. پس از دیدار او در خانه‌اش در ماه جولای (تیر) برای جمع‌آوری آخرین بخش نوشته‌هایم، تصمیم گرفتم تا همه آنها را در کنار نگاه خودم نسبت به بایدن، در این کتاب گرد آورم و فکر می‌کنم در این لحظه از زندگی آمریکا، به روایتی طولانی‌تر از چنین شخصیتی نیاز داریم.

این‌نویسنده با جدیدترین کتابش با عنوان «عصر جاه طلبی: تعقیب ثروت، حقیقت و ایمان در چین جدید» موفق به کسب جایزه کتاب ملی شده است.

«جو بایدن: رویاپرداز آمریکایی» قرار است ۲۷ اکتبر (۶ آبان) به بازار کتاب بیاید. این در حالی است که تاریخ رسمیِ رأی‌گیری برای انتخابات ریاست‌جمهوری امسال آمریکا سه‌شنبه، ۳ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۹۹) تعیین شده است.

این کتاب در ۱۹۲ صفحه نوشته شده و توسط بلومزبری منتشر می‌شود. همچنین بناست همزمان با نسخه مکتوب، نسخه الکترونیکی آن هم به بازار بیاید.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

لفاظی‌های ترامپ درباره خروج نیروها با واقعیت همخوانی ندارد

س مهر 22 , 1399
سیاسی/ بین الملل زمانی که دونالد ترامپ چند روز پیش در توئیتر نوشت که کل سربازان آمریکایی باید تا کریسمس از افغانستان به خانه برگردند، در حال تاکید بر هدفی بود که سال‌هاست در عملی کردنش ناکام مانده است. به گزارش خبر فوری، به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، دونالد […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000