جرایم کرونایی برای حفظ جان شهروندان است

سیاسی/ دولت 5f857687882ad_2020-10-13_13-12 سخنگوی دولت هدف از اعمال جرایم کرونایی را حفظ جان شهروندان عنوان کرد و گفت: اعمال جریمه یک ابزار و هشدار خود کنترلی است و هدف ما ستاندن جریمه از مردم نیست.

«علی ربیعی» روز سه‌شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: ما هفته گذشته با توجه به نگرانی‌هایی که از گسترش کرونا وجود دارد جلسات متعددی برگزار کردیم در جلسه قبلی ستاد ملی کرونا با توجه به این که حفظ جان افراد توسط عده‌ای دیگر به خطر می‌افتاد، به ناچار تصمیمات سختگیرانه اتخاذ شد و این تصمیمات در صورت عدم مراعات‌ها ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این سختگیری‌ها از جمله جرائم اعمال شده و این تصمیم گیری‌ها برای حفظ جان شهروندان انجام شده است. هدف اصلی ما جریمه نبوده بلکه هدف رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و اهمیت حفظ جان افراد است

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری اظهار داشت: قطعا جریمه وسیله‌ای برای متنبه کردن افرادی است که نه به خود و نه برای دیگران احترام قائل نیستند. جریمه هدف نیست بلکه ابزار و هشدار برای خود کنترلی است.

ادامه دارد

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

گرفتار امواج کرونا شده ایم/سه رقمی شدن مرگ های روزانه

س مهر 22 , 1399
وزیر بهداشت، با عنوان این مطلب که امواج بعدی کرونا آمد و ما را گرفتار کرد، گفت: مولفه ‌هایی اثر گذاشت تا از فوت روزانه ۳۰ نفر به مرگ ‌های سه رقمی برسیم. سعید نمکی، در مراسم اهدای ١٤١ دستگاه کمک تنفسی ویژه بیماران کرونایی به بیمارستان های مناطق نفت […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000