ترامپ: دموکرات‌ها درصدد تبدیل آمریکا به یک کشور سیوسیالیست هستند/ آمریکا هرگز به نسخه بزرگتر ونزوئلا تبدیل نمی‌شود

سیاسی/ بین الملل 5f84833c8f295_5f84833c8f299 «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر درباره رئیس جمهور شدن «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها هشدار داد.

رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر با حمله به نامزد دموکرات‌ها برای تصدی پست ریاست جمهوری مدعی شد که دموکرات‌ها درصدد تبدیل آمریکا به یک کشور سیوسیالیست هستند.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر درباره رئیس جمهور شدن «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها هشدار داد.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «کشور ما به عنوان یک ملت سوسیالیست نمی‌تواند دوام بیاورد و این چیزی است که دموکرات‌ها خواهان آن هستند. آمریکا هرگز به نسخه بزرگتر ونزوئلا تبدیل نخواهد شد. در حال حاضر تمامی کنترل‌ها از جو خوابالو گرفته شده است. وی چیزی برای گفتن ندارد.»

در حالی که تنها 22 روز دیگر به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، جمهوری‌خواهان به شدت نگران باخت ترامپ در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری هستند.

«تد کروز» سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی روز یکشنبه هشدار داد، درصورت شکست ترامپ در انتخابات، حمام خونی در ابعاد رسوایی «واترگیت» در این کشور به راه خواهد افتاد.

پرونده رسوایی واترگیت که بین سال‌های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۴ رخ داد، نهایتاً به استعفای «ریچارد نیکسون» رئیس جمهور وقت آمریکا و شکست سنگین جمهوری‌خواهان در انتخابات میان‌دوره‌ای شد. در پرونده مربوط به این رسوایی که جنجال زیادی در آمریکا برپا کرد آمده است، شماری از مأموران اداره اطلاعات مرکزی آمریکا (اف‌بی‌آی)، با کار گذاشتن دستگاه‌هایی در هتل واترگیت جلسات انتخاباتی حزب دموکرات‌ها را شنود کرده‌اند. در پی لو رفتن این قضیه و دست داشتن شخص نیکسون در آن، رویه استیضاح وی کلید خود اما او در میانه روند استیضاح، استعفای خود را اعلام کرد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

وحشت ژاپن و کره جنوبی از موشک جدید همسایه شمالی/ موشک جدید کره شمالی چه ویژگی‌هایی دارد؟

د مهر 21 , 1399
سیاسی/ بین الملل کارشناسان کره جنوبی درباره موشکی که کره شمالی اخیرا از آن رونمایی کرد، اظهارنظر و تاکید کردند: این موشک قادر است هر نقطه در آمریکا را هدف بگیرد. به گزارش خبر فوری، به نقل از خبرگزاری رویترز، کارشناسان کره جنوبی از قابلیت‌های موشک جدید کره شمالی که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000