سفر قریب الوقوع هیئت صهیونیستی_آمریکایی به بحرین

سیاسی/ بین الملل 5f842efdaac16_5f842efdaac19 رسانه‌های عبری‌زبان از سفر قریب الوقوع یک هیئت صهیونیستی_آمریکایی به بحرین برای پیشبرد روابط خبر دادند.

به گزارش خبر فوری، روزنامه اسرائیل هیوم در گزارشی نوشت: دولت آمریکا در حال بررسی اعزام یک هیئت آمریکایی_اسرائیلی مشترک به بحرین برای تنظیم روابط میان رژیم صهیونیستی و منامه است.

این روزنامه نوشت، برخلاف امارات، هیچ‌گونه تحول عملی در پیشبرد روابط میان بحرین و رژیم صهیونیستی رخ نداده است. اخیرا یک هیئت اسرائیلی با مسئولان عالیرتبه اماراتی در ابوظبی دیدار کرد. سفرای دو طرف نیز با یکدیگر دیدار کردند. همچنین ششم اکتبر گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در برلین با عبدالله بن زاید، همتای اماراتی خود دیدار کرد.

اسرائیل هیوم نوشت: در کاخ سفید برخی می‌خواهند روابط میان اسرائیل و بحرین روند عملی به خود بگیرد برای همین به دنبال اعزام هیئت اسرائیلی_آمریکایی به منامه هستند. به نظر می‌رسد وزیر خزانه‌داری آمریکا ریاست هیئت را برعهده داشته باشد چراکه جارد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا این روزها مشغول کمپین انتخاباتی ترامپ است.

این روزنامه در ادامه نوشت، در این مرحله تاریخی برای رفتن این هیئت به بحرین تعیین نشده است اما احتمالا این هیئت قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به بحرین برود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کرونا تبدیل به بیماری فصلی خواهد شد؟

د مهر 21 , 1399
چیزهای زیادی می‌توانند بر انتشار ویروس کووید-۱۹ اثرگذار بگذارند، از دمای هوا گرفته تا تغییراتی که در رفتار انسان‌ها به وجود می‌آید. این یعنی ویروس کرونا می‌تواند به یک ویروس فصلی تبدیل شود. کرونا نام مجموعه‌ای از ویروس‌ها است که حداقل چهار نوع از آن‌ها تاکنون شناسایی‌شده‌اند. این ویروس‌ها همگی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000