قیمت گذاری بلیت هواپیما وظیفه دولت نیست

5f83782756fe6_5f83782756fe8 وزیر راه و شهرسازی درباره نرخ نامه انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: قیمت گذاری وظیفه دولت نیست و طبق قانون، بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می‌شود.

محمد اسلامی با حضور در استودیو پخش خبر ۲۱ یکشنبه شب شبکه یک سیما گفت: پایانه‌های مرزی به علت وجود مسائل گوناگون به یک نابسامانی حداکثری دچار و انتظام بخشی و اعمال مدیریت آن از نظر اداری برای پایانه‌های مرزی نیاز است.

وی ادامه داد: در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با تأکید رئیس جمهور مقرر شد همانند مرزهای هوایی و دریایی که وزارت راه مسئولیت آن را دارد و با توجه به این که وزارت راه، میلیاردها تومان هزینه راه اندازی پایانه‌های مختلف در مرزهای کشور کرده است، از این به بعد این کار به اصل خودش واگذار شود.

وزیر راه و شهرسازی گفت: مدیریت واحد پایانه توسط وزارت راه و شهرسازی اعمال خواهد شد و بر اساس پیش بینی، وضع بهتری را خواهیم داشت و تجار و بازرگانان از این تصمیم اعلام خرسندی کردند، چون قبلاً تکرار یک سری فعالیت‌ها انجام می‌شده است.

وی افزود: قرار نیست وزارت راه در امور تخصصی گمرک یا دستگاه دیگر دخالت کند لذا افراد منطبق با این مأموریت را در آنجا منصوب خواهیم کرد با این رویکرد که هماهنگی و تسهیل گری انجام شود.

آقای اسلامی درباره نتایج و آثار استقرار سیستم مدیریت یکپارچه جدید در پایانه‌های مرزی گفت: با ایجاد یک وحدت مدیریتی و هماهنگی یکپارچه، این شرایط را سامان می‌دهیم و این کار به سرعت شروع خواهد شد و افرادی با شایستگی‌های اخلاقی، رفتاری و با دانش منصوب خواهیم کرد تا هدفی که در این مصوبه وجود دارد محقق شود.

وزیر راه و شهرسازی درباره نرخ نامه انجمن شرکت‌های هواپیمایی هم افزود: قیمت گذاری وظیفه دولت نیست و طبق قانون، بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر این یک اقدام هیجانی و متأثر از تصمیم ستاد ملی مبارزه با است و مقرر شد هواپیمایی کشوری این مسأله را بررسی کند و بعد تصمیم گیری شود بنابراین نرخ نامه‌ای که قرار بود از اول آبان ماه اجرایی شود فعلاً متوقف و بعد از فرایند بررسی، تصمیم گیری خواهد شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

قیمت مرغ به ۲۲ هزار تومان رسید

د مهر 21 , 1399
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان و مرغ گرم ۲۲ هزار تومان است. حبیب اسداله نژاد از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000