افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبودند

5f7f5ceec9b89_5f7f5ceec9b8e

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی اردوگاه شهید باهنر توضیحاتی ارائه کرد.

علیرضا کاظمی ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی اردوگاه شهید باهنر، اظهارکرد: عصر پنج شنبه ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۹ تعداد ۱۴ نفر از افراد اوتیسمی موسسه خیریه صابرین بهشت یاسین به همراه چهار مربی در یکی از خوابگاه‌های اردوگاه شهید باهنر که ظرفیت آن بیش از ۲۰۰ نفر می‌باشد اسکان یافتند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در ادامه افزود: بر اثر آتش سوزی عصر امروز در یکی از سوئیت‌های این اردوگاه که در دست بررسی است متاسفانه یکی از افراد که ۲۶ سال سن داشته است فوت کرد.

وی ضمن عرض تسلیت به خانواده این جوان فوت شده، تصریح کرد: یکی از افراد که ۱۹ سال سن دارد دچار سوختگی ۷۰ در صد شده است که شفای عاجل را از خداوند برای وی طلب می‌کنیم.

کاظمی در خاتمه افزود: افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبوده و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و مدارس نداشته و ندارند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

سیدمحمد خاتمی درگذشت استاد شجریان را تسلیت گفت

پ مهر 17 , 1399
سیاسی/ سیاست داخلی رئیس جمهور اسبق کشورمان درگذشت محمدرضا شجریان را به همایون شجریان تسلیت گفت. متن پیام خاتمی بدین شرح است: به نام پروردگار بزرگ که زیباست و زیبایی را دوست دارد هنرمند گرانقدر جناب همایون شجریان هنرمند بزرگ و بلند آوازه جناب محمدرضا شجریان چشم زیبابین از جهان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000