زمان قرعه کشی سورن پلاس ، وانت آریسان و رانا پلاس اعلام شد

5f7ed7853399f_2020-10-08_12-40 چهارمین مرحله از قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو برای سه محصول «راناپلاس»، «سورن پلاس» و «وانت آریسان» ، شنبه صبح برگزار می شود.

ایران خودرو برای این مرحله از قرعه کشی خود عرضه حدود 8 هزار خودرو را در نظر گرفته که فراخور درخواست ثبت نام کنندگان تعداد مدل خودروهای پیش بینی شده در این مرحله مشخص خواهد شد. طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از دوشنبه 12 مهر، به مدت سه روز استارت خورد و نهایتا در ساعت 24 روز چهارشنبه 16 مهرماه، به پایان می‌رسد.

قرعه کشی ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهد شد.

عدم دریافت پیش پرداخت از ثبت نام کنندگان را می توان یکی از مزایای این مرحله از پیش فروش ایران خودرو دانست.

از سوی دیگر رنگ خودروهای تحویلی از میان رنگهای قابل عرضه و بر اساس قرعه کشی تعیین خواهد شد؛ همچنین امکان انتخاب کارت طلایی درمرحله واریز وجه به انتخاب مشتری وجود خواهد داشت.

طبق بخشنامه فروش ایران خودرو، قیمت خودروها قطعی بوده و متقاضی ظرف 5 روز پس از اعلام انتخاب شدگان و دریافت پیامک باید وجه خودرو را از طریق سایت ایران خودرو ir.ikco.esale واریز کنند در غیر این صورت ثبت نام ایشان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

Untitled

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

مدت خدمت سربازی در جهان چقدر است؟/ اینفوگرافی

پ مهر 17 , 1399
در حالیکه خدمت سربازی در ایران 24 ماه شده است این وظیفه در کشوری مثل کره شمالی 132 و در سوئیس 9 ماه است. badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000