ترامپ: ابتلا به کرونا هدیه خدا بود

سیاسی/ بین الملل 5f7ea0319993e_5f7ea0319994b دونالد ترامپ در یک سخنرانی ویدیویی اعلام کرد که ابتلا به ویروس کرونا نعمتی از طرف خداوند است که وی را در معرض درمان های آزمایشی قرار می دهد که برای همه آمریکایی ها رایگان خواهد شد.

به گزارش خبر فوری و به نقل از رویترز، ترامپ با اشاره به روند درمان خود و استفاده از داروی رجندرون که آنتی بادی است برای درمان، گفت: من می خواهم آنچه را که به دست آوردم برای شما هم باشد. و من قصد دارم این داروها و درمان ها را رایگان کنم.

وی که دو روز پس از ترخیص از بیمارستان نظامی والتر رید مشتاق احیای مبارزات انتخاباتی خود است، بارها و بارها به بهبودی از بیماری کیود ۱۹ اشاره کرد. اما مشخص نبود که آیا آزمایش کرونای وی مثبت است یا خیر.

ترامپ گفت: من فکر می کنم این نعمتی از جانب خدا بود که من آن را گرفتم. این یک نعمت مبدل بود.

ترامپ که به دلیل واکنش غیر مستقیم به مرگ بیش از ۲۱۰،۰۰۰ آمریکایی در اثر کرونا و دلسرد کردن مردم در استفاده از ماسک در کاخ سفید و در مبارزات انتخاباتی و اینکه کارکنان خود را در معرض خطر قرار داده، مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته است.

رویترز می نویسد: زمان ضبط ویدیو مشخص نیست. اما ترامپ در این پیام گفت که یک روز پیش به کاخ سفید بازگشته است. اما مارک میدوز ، رئیس ستاد ترامپ گفت که این فیلم اوایل روز چهارشنبه ضبط شده است.

یک مقام کاخ سفید گفت ترامپ برای جلوگیری از عبور از راهروهای کاخ سفید و احتمال قرار دادن دیگران در معرض ویروس کرونا، از باغ گل رز وارد دفتر شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

انتشار ویدئو سخنان شهردار تهران به مناسبت روز جهانی کلانشهرها در حساب کاربری توییتر متروپلیس

پ مهر 17 , 1399
شهردار تهران به مناسبت روز جهانی کلانشهرها ویدئویی منتشر کرد و در فضای مجازی نیز منتشر نمود. پیروز حناچی در این ویدئو با تاکید بر استفاده از دیپلماسی فعال جهانی برای مقابله با کرونا گفت: امیدوارم بتوانيم از طريق ديپلماسى شهرى فعال ميان شهرها، كلانشهرها و همينطور اتخاذ تصميمات مشترک […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000