گران کردن بلیت مترو و اتوبوس به مردم فشار می‌آورد

5f7c68178b1a5_5f7c68178b1a8

عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: اصلاح نرخ بلیت مترو و اتوبوس ضرر شهرداری را جبران نمی‌کند و فقط به مردم فشار می‌آورد.

مهدی چمران درباره اصلاحیه نرخ بلیت مترو و اتوبوس، اظهار کرد: انجام این کار در بودجه تأثیری ندارد زیرا هزینه‌های مترو بیشتر از این‌هاست و با پول بلیتی که مردم می‌پردازند مشکلی حل نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه تحقق این امر فقط به مردم فشار وارد می‌کند، ادامه داد: دولت به نهادهای متضرر شده به جز شهرداری تهران کمک کرده است، مسئولان مدیریت شهری نیز باید پیگیر موضوع باشند، بایستند و از دولت کمک مالی را دریافت کنند.

عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: البته دولت نیز کسری بودجه بالایی دارد ولی مسئولان شهری هم برای دریافت کمک یا زورشان نمی‌رسد یا رودربایستی دارند ولی وقتی بودجه‌ای را تقسیم می‌کنند باید بین همه به تساوی باشد و به شهرداری تهران نیز رقمی پرداخت شود.

شورای اسلامی شهر تهران در جلسه اخیر خود لایحه یک فوریت اصلاح نرخ بلیت مترو و اتوبوس را تصویب کردند و ممکن است بعد از بررسی در کمیسیون مربوطه و طرح مجدد در صحن شورا، افزایش نرخ در بلیت‌های این دو ناوگان برای نیمه دوم سال جاری اعمال شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ارمنستان اعلام آتش‌بس داد

س مهر 15 , 1399
سیاسی/ بین الملل دولت ارمنستان با درخواست برای توقف درگیری‌ها در منطقه قره‌باغ، درباره هرگونه حل مناقشات بر سر این منطقه با جمهوری آذربایجان از طریق اقدام نظامی هشدار داد. وزارت خارجه ارمنستان امروز (سه‌شنبه) با صدور بیانیه‌ای بر لزوم برقراری آتش‌بس با جمهوری آذربایجان در منطقه مورد مناقشه «قره‌باغ […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000