کارهای خطرناک تام کروز در «مأموریت غیرممکن»

5f7af5837e3f7_5f7af5837e3f8 کارگردان فیلم جدید تام کروز با انتشار عکسی از ادامه فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن ۷» در کوهستان‌های نروژ خبر داد.

کرونا نیز نمی‌تواند مانع کارهای خطرناک تام کروز و توقف فیلمبرداری پروژه در دست ساخت وی شود.

کریستوفر مک‌کوری کارگردان فیلم «ماموریت غیرممکن» با انتشار پستی در اینستاگرام، دیروز یکشنبه از ادامه فیلمبرداری قسمت هفتم این فیلم در نروژ خبر داد.

در این تصویر تام کروز روی یک قطار در حال حرکت ایستاده است.

وی در این پست زیبایی‌های نروژ را تحسین کرده و نوشته این طبیعت هر چیز را در فیلم ممکن می‌سازد. وی همچنین از مقامات سینمایی نروژ و موزه راه‌آهن این کشور تشکر کرده است و همچنین از کوهستان‌های این کشور یاد کرده و از مردم مهمان‌نواز و گرمی آنها در حمایت از این فیلم قدردانی کرده‌است.

این کارگردان در هفته اخیر تصاویری از مناظر زیبای طبیعی نروژ در پست خود منتشر کرده بود.

فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن ۷» به دلیل شیوع کرونا در ماه فوریه متوقف شد اما با توجه به دستورالعمل‌های ویژه برای فاصله‌گیری اجتماعی سرانجام در سپتامبر از سر گرفته شد. با این حال این مقررات مانع از ادامه کارهای خطرناک و شیرین‌کای‌های فیلم توسط کروز نشده‌است. ماه پیش طرفداران وی تصویری را منتشر کردند که این بازیگر را در حالی که یک موتورسیکلت را روی یک رمپ بزرگ می‌راند تا در نهایت از بالای صخره با چترنجات پرواز کند نشان می‌داد.

اینها از جمله کارهای خطرناکی است که کروز در مجموعه فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» بدون استفاده از بدل انجام داده است.

قرار بود «ماموریت غیرممکن ۷» ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ اکران شود و تاکنون تغییری در زمان اکران آن ایجاد نشده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

۱۵ روز قبل از حواشی دنا پلاس، طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان را ارائه کردیم/ برای دنا پلاس به مجلس نیامده‌ام/ در بازار پرغصه خودرو، مردم و قطعه‌سازان داخلی ناراضی هستند/ 2میلیون و پانصد هزار خانه خالی داریم

د مهر 14 , 1399
سیاسی/ مجلس عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص حواشی دناپلاس گفت: چندروز قبل از شروع ماجرا در توییتی اعلام کردم که سراغ تحقیق از خودروسازان خواهیم رفت. مجتبی یوسفی در گفتگو با خبر فوری به مصاحبه‌اش با رادیو ایران اشاره و اظهار کرد: در مصاحبه با رادیو ایران گفتم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000