اعتراضات لبنانی‌ها نسبت به بی تفاوتی مسئولان درباره عاملان انفجار بیروت

سیاسی/ بین الملل 5f7ac371b7514_5f7ac371b7516 ده‌ها لبنانی بعد از گذشت دو ماه از انفجار بیروت، در پایتخت تجمع کرده و از سکوت مقامات این کشور درباره عاملان این حادثه انتقاد کردند.

ده‌ها لبنانی به مناسبت گذشت دو ماه از انفجار بندر بیروت در پایتخت تجمع کرده و خشم خود را نسبت به عدم تحرک مسئولان درباره شناسایی عاملان این انفجار و عدم پیشرفت در تحقیقات نشان دادند. لبنانی‌ها در مقابل ویرانه‌های بندر بیروت بالن‌هایی را به عنوان نماد قربانیان به پرواز درآوردند.

این انفجار چهارم اوت رخ داد که به کشته شدن ۱۹۰ تن و زخمی شدن ۶۵۰۰ تن دیگر منجر شد. بعد از دو ماه از وقوع انفجار تحقیقات لبنان هنوز به جایی نرسیده است.

یکشنبه در همان ساعتی که انفجار رخ داد، لبنانی‌ها بالن‌های سفیدی را به پرواز درآوردند که روی آن‌ها نام قربانیان نوشته شده بود.

تجمع‌کنندگان عکس نزدیکانشان را که در انفجار کشته شده بودند، به همراه داشتند و برای مدتی کوتاه مسیرها را بستند.

آن‌ها خشم خود را نسبت به رهبران سیاسی نشان داده و مسئولیت این فاجعه را به دلیل فساد و اهمال‌کاری بر دوش آن‌ها گذاشتند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

چگونه در ایام کرونا اعتماد به نفس کودکان را افزایش دهیم؟

د مهر 14 , 1399
یک روانشناس با تاکید بر اینکه در ایام فراگیری ویروس کرونا امکان کاهش مهارت‌های ارتباطی و کاهش اعتماد به نفس در کودکان وجود دارد، به تبیین راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس آن‌ها پرداخت. گوهریسنا انزانی با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونا و بروز نابه‌هنجاری‌ها، پرداختن به مسائلی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000