هشدار فرماندار خداآفرین به تماشاگران جنگ از مرز این شهرستان

5f7a2b1fdf18e_2020-10-04_23-35

فرماندار شهرستان خداآفرین به تماشاگران مناقشه‌ی ارمنستان و جمهوری آذربایجان از مرز این شهرستان هشدار داد.

علی امیری‌راد در تشریح این خبر اظهار کرد: متاسفانه یکی از مشکلات ما تعدادی از افراد هستند که با ایستادن بر روی تپه‌ها هم در منطقه‌ی ما و هم در مرز اصلاندوز اقدام به تماشای جنگ می‌کنند.

وی با اشاره به مخاطرات این اقدام خطرناک برخی افراد، گفت: ممکن است در حین تماشا یکی از گلوله‌های خمپاره‌ها به جمعی که ایستاده‌اند اصابت کرده و تلفاتی را به بار آورد.

وی خاطرنشان کرد: توصیه‌های لازم در این خصوص به نیروهای مرزبانی ارائه شده است، اما خود مردم نیز باید همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

امیری راد متذکر شد: با صدور پیام‌های متعدد و مختلف از مردم خواسته شده است که از هرگونه تجمع و تماشای جنگ خودداری کنند.

فرماندار شهرستان خداآفرین بیان کرد: از ابتدا تا به حال حدود ۳۰ گلوله جنگی شامل موشک، خمپاره و گلوله به مناطق مرزی شهرستان خداآفرین اصابت کرده که یک مورد از آن‌ها عمل نکرده است، اما بقیه عمل کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: سه مورد از این گلوله‌ها به مناطق مسکونی و مابقی به مناطق غیر مسکونی، مراتع، مزارع و حاشیه رود ارس صابت کرده است.

وی در خاتمه متذکر شد: از امروز انفجارها کمی با مرز فاصله داشته و به نظر می‌رسد جنگ عمقی شده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ایران در مرحله انتقال از جوانی و سالخوردگی است/ صوت

ی مهر 13 , 1399
موسس و رییس انجمن علمی مطالعات سالمندی ایران گفت: ایران در مرحله انتقال از جوانی و سالخوردگی است. زیبا ایرانی در گفتگو با خبر فوری گفت: پیش‌بینی می‌شود یک چهارم جمعیت ایران در دهه‌های آینده بالای ۶۰ سال سن داشته باشند. میانگین سنی جمعیت ایران در سال ۲۰۴۵ به حدود […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000