آهنگسازی کریستف رضاعی برای «لامینور» داریوش مهرجویی

5f772a8990fdb_5f772a8990fdd کریستف رضاعی در تازه‌ترین همکاری خود با داریوش مهرجویی، موسیقی فیلم «لامینور» را ساخته است.

«لامینور» عنوان آخرین فیلم داریوش مهرجویی است که پس از ۶ سال دوری‌اش از سینما جلوی دوربین برده و قرار بود نوروز ۱۳۹۹ بر پرده سینماهای سراسر کشور به نمایش دربیاید که اکران آن به دلیل کرونا به تعویق افتاد.

داریوش مهرجویی حالا پس از «سنتوری»، بار دیگر موسیقی را دستمایه کار خود قرار داده است.

رضاعی برای این فیلم، قطعات مختلفی موسیقی آماده کرده است و کاوه آفاق علاوه بر بازی در «لامینور»، ترانه‌های آن را خوانده است.

در «لامینور» جمعی از ستاره‌های بازیگری سینمای ایران در کنار بازیگران جوان و نوازندگان موسیقی برای مهرجویی ایفای نقش کرده‌اند.

علی نصیریان، پردیس احمدیه، سیامک انصاری، بیتا فرهی، علی مصفا، مهرداد صدیقیان، بهناز جعفری، کاوه آفاق، امرالله صابری، رضا داودنژاد، دیبا زاهدی، سیامک ادیب، محمد رضا شهبانی نوری، شراره رنجبر، محمد جواد جعفرپور، مهرنوش ذوالفقاری، محمد هادی عطایی، مهدی مرتضایی، یاسمن کوزه گر، هومن بهزادی، هانا وارسته، سبحان خسروی، احمد یاوری، فرهاد ریش‌سفیدی، علی بلوردی و فریماه فرجامی، بازیگران فیلم «لامینور» هستند.

«لامینور» براساس فیلمنامه مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی، به تهیه کنندگی رضا درمیشیان تولید شده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

دستور رهبر انقلاب درباره برد موشکهای سپاه از زبان سردار فدوی/ ویدئو

ج مهر 11 , 1399
سیاسی/ دفاعی سردار فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در یک برنامه تلویزیونی گفت: هدف ما از برد موشک‌ها دستور رهبر انقلاب است که ۲۰۰۰ کیلومتر باشد و ما براساس همین همه موضوعات را تنظیم کرده‌ایم.badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000