رویترز: اعلام حمایت بیش از ۵۰ مقام اسبق جمهوری‌خواه از بایدن

سیاسی/ بین الملل 5f75f25d2174d_5f75f25d21750 گزارشی حاکی از آن است که بیش از ۵۰ مقام اسبق جمهوری‌خواه با پیوستن به گروهی قصد دارند حمایت خود را از نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کنند.

بیش از ۵۰ نفر از مقامات اسبق امنیت ملی آمریکا به گروهی پیوسته‌اند تا از «جو بایدن»، نامزد حزب دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا حمایت کنند.

به نوشته خبر‌گزاری رویترز، این گروه که «مقام‌های اسبق امنیت ملی و حامی بایدن» نام گرفته در ماه اوت امسال با ۷۰ عضو آغاز به کار کرد.

با ملحق شدن این مقامات که تعداد آنان ۵۶ نفر است، شمار اعضای این گروه به حدود ۱۳۰ نفر خواهد رسید.

یک منبع آگاه گفته این مقامات همکاری‌های خود را با رؤسای جمهور فعلی و پیشین آمریکا قطع کرده‌اند و هفت نفر از آنها نیز برای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا فعالیت داشته‌اند.

دیگر اعضای جدید این گروه نیز مقامات امنیتی و دفاعی ارشد در دولت‌های رونالد ریگان، جورج بوش پدر و جورج بوش پسر بوده‌اند.

برخی از این مقامات جمهوری‌خواه شامل «گِرِگ بروئِر»، دستیار مدیر اف‌بی‌آی اسبق، «لاری پِفیفر»، مدیر کارکنان اسبق سازمان سیا و «آلدن مانسون»، معاون اسبق اداره اطلاعات ملی آمریکا هستند.

خبرگزاری رویترز پیشتر در مطلبی، اولین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را «نزاع‌سیاسی نفس‌گیر» توصیف کرد که در آن دو طرف توهین‌های مختلف و حملات شخصی را نثار یکدیگر کردند.

اکثر نظرسنجی‌های انجام شده توسط رسانه‌های آمریکایی بعد از این مناظره نشان می‌دهد که افکار عمومی این کشور بایدن را پیروز این جدال انتخاباتی می‌دانند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

بورس مسکن دچار اما و اگر شده است؟

پ مهر 10 , 1399
با وجود آن که ۲۹ مرداد ماه امسال اولین معامله ملک در بورس کالا انجام گرفت برخی نمایندگان مجلس با این فرضیه که عرضه زمین و مسکن در بورس کالا منجر به افزایش قیمت می شود با آن مخالف هستند. اوایل تیرماه امسال حسن روحانی رئیس جمهوری بر راه‌اندازی هرچه […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000