کارزار انتخاباتی بایدن در حال تشکیل ارتشی از وکلا

سیاسی/ بین الملل 5f621de8b231a_5f621de8b231e کارزار انتخاباتی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد در حال تشکیل ارتشی از وکلا برای مواجهه با اتفاقات احتمالی پس از انتخابات است.

کارزار انتخاباتی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد در حال تشکیل ارتشی از وکلا برای مواجهه با اتفاقات احتمالی پس از انتخابات است.

به نوشته روزنامه «گاردین»، کارزار انتخاباتی بایدن روز چهارشنبه اعلام کرد که تلاشی گسترده برای محافظت از آرای رأی‌دهندگان که در تاریخ آمریکا بی‌سابقه است توسط «دانا ریموس» مشاور ارشد انتخاباتی بایدن و «باب باور» مشاور ارشد انتخاباتی رئیس‌جمهور سابق آمریکا رهبری خواهد شد.

ریموس در این باره گفت: «می‌توانیم و قادر خواهیم بود که نوامبر امسال انتخاباتی آزاد و عادلانه برگزار کنیم و تلاش بی‌سابقه‌ای برای محافظت از رأی‌دهندگان متشکل از هزاران وکیل و داوطلب از سراسر کشور خواهیم داشت».

وی افزود این گروه به بررسی گزارش‌های رسیده درباره سرکوب رأی‌دهندگان و مقابله با انتشار اطلاعات نادرست و دروغ پردازی خواهند پرداخت.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که برگزاری انتخابات به‌صورت پُستی دست دموکرات‌ها را در تقلب باز می‌گذارد و ممکن است او نتایج انتخابات را قبول نکند.

وی در همین راستا تلاش کرده با اقدامات مختلف، کارایی نظام خدمات پستی آمریکا را کاهش دهد تا آن را فاقد صلاحیت توزیع برگه رأی میان مردم عنوان کند.

ترامپ همچنین از مردم خواسته است بعد از رأی دادن به صورت پستی، پای صندوق‌های رأی هم بروند و اگر بتوانند رأی بدهند مشخص می‌شود که این شیوه از امنیت لازم برخوردار نیست.

«هیلاری کلینتون» رقیب انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ در واکنش به این ادعاهای ترامپ گفته بود در صورتی که بایدن با اختلاف ناچیز در انتخابات شکست بخورد، دموکرات‌ها باید آماده باشند تا حمله گسترده قضایی علیه ترامپ به راه اندازند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

دستگیری خانم بازیگر به اتهام پخش مواد مخدر

چ شهریور 26 , 1399
ریا چاکرابورتی یکی از جنجالی‌ترین و خبرسازترین چهره‌های این روزهای سینمای هند است. رفت و آمدهای مکرر او به اداره پلیس به خبر اول بسیاری از رسانه‌های هند تبدیل شده است. این چهره شناخته شده سینمای هند که معشوقه سوشانت سینگ راجپوت بود بعد از مرگ راجپوت به شدت دچار […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000