رجیستری تلفن همراه فقط به صورت حضوری انجام خواهد شد

5f62174664509_2020-09-16_18-16 سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ظهار کرد: در طرح رجیستری تلفن همراه از ابتدای مهرماه، سرویس آنلاین رجیستری در گمرکات فقط به صورت حضوری انجام می‌شود.

حمیدرضا دهقانی نیا با اشاره به هماهنگی‌هایی صورت گرفته در یک ماه گذشته میان ستاد و دیگر دستگاه‌ها، گفت: قرار بر این شده است در طرح رجیستری تلفن همراه از ابتدای مهرماه؛ یعنی از هفته بعد، سرویس آنلاین رجیستری گوشی همراه در گمرکات کشور فقط به صورت حضوری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: اگر مسافری از خارج وارد کشور می‌شود، فقط به صورت حضوری و هنگام حضور در کشور در گمرک ورودی می‌تواند اقدام به رجیستری تلفن همراه کند و این کار را حتماً باید با سیم کارتی که به نام خودش است انجام دهد و این سیم کارت بیش از ۲۰ روز قبل، ثبت شده باشد.

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره شیوه‌ای که هم اکنون و تا آخر شهریورماه در طرح رجیستری انجام می‌شود، توضیح داد: تاکنون با هماهنگی‌هایی که انجام می‌شد، گمرک ایران این فرصت را در اختیار مسافر انجام می‌داد که بتواند غیرحضوری از این خدمات بهره‌مند شود که از ابتدای مهر فقط به صورت حضوری این اتفاق خواهد افتاد.

وی درباره دیگر اقدامات و فعالیت‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: هفته گذشته و در ۱۹ شهریور، نشست کارگروه فناوری‌های نوین ستاد را برگزار کردیم. در این نشست تمام دستگاه‌ها با تمام توان حضور داشتند و نحوه عملکردشان را در تکالیف ابلاغی‌شان برای تسهیل سامانه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به سمع و نظرشان رساندیم.

دهقانی نیاز افزود: ستاد برای هر دستگاه، یک کارتابل به لحظه تهیه کرده است و اکانت و حساب کاربری را در اختیار آن‌ها قرار دادیم تا سازمان‌ها و دستگاه‌ها در لحظه بدانند وضعیت‌شان در حوزه وضایف تکلیفی به چه صورت است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

اعتراض شدید خانواده بهنوش بختیاری به حسن روحانی/ ویدئو

چ شهریور 26 , 1399
خانواده بهنوش بختیاری به گرانی‌های بی سابقه اعتراض کردند.badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000