۱۵ راکت به شهرک‌های اسرائیلی شلیک شد؛ حماس مسئول است

سیاسی/ بین الملل 5f619f61e9e5c_5f619f61e9e5f ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه، درباره حملات هوایی بامداد امروز (چهارشنبه) به نوار غزه بیانیه‌ای صادر کرد.

این بیانیه که در صفحه توئیتر ارتش این رژیم منتشر شد، با تکرار اتهام‌زنی‌های همیشگی به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) می‌گوید: «شب گذشته حدود ۱۵ راکت از نوار غزه به سمت اسرائیل شلیک شد. [بعد از آن]، جنگنده‌ها و بالگردهای رزمی ارتش اسرائیل به تعدادی از اهداف گروه تروریستی حماس در نوار غزه را هدف گرفتند».

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است: «در جریان این حملات حدود ده هدف تروریستی از جمله کارگاه تولید تسلیحات و مواد منفجره و همچنین یک پایگاه نظامی که برای آموزش [خدمه نظامی] و آزمایش راکت‌ها مورد استفاده گروه تروریستی حماس بود، هدف قرار داده شدند».

صهیونیست‌ها مدعی هستند که این حملات را در پاسخ به عملیات راکتی شامگاه سه‌شنبه توسط گروه‌های مقاومت در نوار غزه علیه شهرک‌های نزدیک این منطقه، انجام داده‌اند.

در این بیانیه ادعا شده است: «ارتش اسرائیل تمام فعالیت‌های تروریستی علیه سرزمین خود را بسیار جدی دانسته و به انجام اقدامات ضروری در برابر تلاش‌هایی برای صدمه زدن به شهروندان اسرائیلی و حاکمیت آن، ادامه می‌دهد».

ارتش رژیم صهیونیستی در تلاش برای مقصر جلوه دادن جنبش مقاومت حماس حتی برای اتفاقاتی که در خارج از نوار غزه می‌افتد، همچنین افزود: «سازمان تروریستی حماس مسئول آن چیزی است در داخل و خارج نوار غزه رخ می‌دهد و عواقب اقدامات تروریستی علیه شهروندان اسرائیلی نیز بر دوش آنهاست».

شامگاه سه شنبه بود که چند راکت از نوار غزه به سوی شهرک های اشدود عسقلان شلیک شد. برخی منابع خبری از مجروح شدن حداقل شش شهرک‌نشین صهیونیست در این عملیات خبر دادند.

بعد از آن شبکه‌های المیادین و الجزیره گزارش دادند که جنگنده‌ها و پهپادهای رژیم صهیونیستی به مناطقی در شرق و جنوب نوار غزه حمله کردند.

«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در واکنش به این تبادل آتش شب گذشته گفت: «در حالی که "بنیامین نتانیاهو" در واشنگتن در حال جشن گرفتن است حماس نیز (با موشک‌باران) در حال جشن گرفتن در اشدود و عسقلان است».

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

قیمت نفت برنت به بالای۴۰دلار بازگشت

چ شهریور 26 , 1399
قیمت نفت خام در معاملات امروز در حالی جهش روز گذشته خود را ادامه داد که طوفان «سالی» تولید نفت و گاز دریایی آمریکا را مختل کرده است. امروز چهارشنبه، قیمت نفت خام در حالی جهش روز گذشته خود را ادامه داد که طوفان «سالی» تولید نفت و گاز دریایی […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000