جدیدترین قیمت‌ها در بازار موبایل/ نوسانات قیمتی شدت گرفت

5fba78aa39bed_5fba78aa39bef با آغاز آذر، در حالیکه روند قیمت‌ها در تعداد محدودی از گوشی‌ها کاهشی بود، اما اکثر گوشی‌های موجود در بازار، استارت افزایش قیمت را زدند و با گذشت تنها دو روز از ماه جدید، افزایش قیمت چند صد هزار تومانی را تجربه کرده اند.

آبان ماه برای بازار موبایل پرنوسان تر از همیشه بود اما روند کلی بازار موبایل در ماه گذشته کاهشی بوده و اکثر گوشی های موجود در بازار از چند صد هزار تا چند میلیون تومان ارزان شدند به طوری که گوشی سامسونگ گلکسی آ۵۱ که در اوایل آبان ماه در مرز ورود به کانال ۱۰ میلیون تومانی ایستاده بود در آخر ماه گذشته در مرز کانال ۷ میلیون تومانی قرار گرفت و یا گوشی آیفون اس ای ۲۰۲۰ که در اوایل آبان ماه در مرز ۱۹ میلیون تومانی بود در آخر این ماه تا ۱۵ میلیون تومان پایین آمد.

اما بازار موبایل با ورود به ماه جدید روند تازه ای را در پیش گرفته است و از روز گذشته قیمت ها در این بازار دوباره افزایشی شده است گفتنی است که افزایش قیمت ها در این بازار در حالی اتفاق می افتاد که با اجرا تعطیلات دو هفته ای کرونا خرید و فروش در بازارها به حداقل رسیده است.

این افزایش قیمت ها که از ابتدای آذر ماه استارت خورده است به جز تعداد محدودی از گوشی های همراه موجود در بازار در اکثر موبایل ها دیده می شود به طوری که گوشی آ۵۱ دوباره به کانال ۸ میلیون تومانی بازگشته است و در حال حاضر ۸ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان قیمت دارد و یا سامسونگ گلکسی آ۳۱ از ۶ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان امروز به قیمت ۶ میلیون و ۵۲۹ هزار تومان رسیده است و همچنین سامسونگ گلکسی آ۲۱ نیز از ۵ میلیون و ۶۶۹ هزار تومان در آخر آبان ماه امروز به قیمت ۵ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان رسیده است.

انواع گوشی های برند شیائومی که به تازگی طرفداران زیادی در کشور پیدا کرده است نیز از این افزایش قیمت ها در امان نمانده اند و حتی می توان گفت افزایش قیمت ها در بین انواع مدل های این برند با درصد بیشتری همراه بوده است به طوری که شیائومی رد می نوت ۸ پرو از ۷ میلیون و ۲۳۹ هزار تومان در آخر آبان ماه امروز به قیمت ۸ میلیون و ۹۰ هزار تومان رسیده است و یا شیائومی نوت ۹ اس در حالی امروز ۷ میلیون و ۵۴۹ هزار تومان قیمت خورده است که این گوشی همراه در آخر آبان ماه ۷ میلیون و ۱۴۹ هزار تومان قیمت داشته است و شیائومی ام آی ۱۰ لایت نیز با افزایش ۴۵۰ هزار تومانی به کانال ۱۱ میلیون تومانی صعود کرده است در این بین اما این افزایش قیمت ها در انواع گوشی های هواوی کمتر دیده می شود.

در این بین اما روند قیمت ها در بین انواع گوشی های اپل متفاوت از سایر برندها است و نوسانات قیمتی در بازار این گوشی های همراه شدت گرفته است و در حالی که آیفون ۱۱ پرومکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت از ۴۰ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان امروز به قیمت ۳۹ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسیده است آیفون اس ای ۲۰۲۰ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت در حالی امروز ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت خورده است که این گوشی همراه در آخرین روز آبان ماه ۱۳ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان قیمت داشته است.

قیمت روز گوشی های همراه در جدول زیر آمده است:

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۶۰فروند کشتی صیدترال در خلیج فارس

ی آذر 1 , 1399
با آغاز آذر، در حالیکه روند قیمت‌ها در تعداد محدودی از گوشی‌ها کاهشی بود، اما اکثر گوشی‌های موجود در بازار، استارت افزایش قیمت را زدند و با گذشت تنها دو روز از ماه جدید، افزایش قیمت چند صد هزار تومانی را تجربه کرده اند. آبان ماه برای بازار موبایل پرنوسان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000