توییت امروز پادشاه عربستان درباره نشست سران گروه ۲۰

سیاسی/ بین الملل 5fb908b2a1eee_5fb908b2a1ef1 پادشاه عربستان امروز (شنبه) توییت کرد، گروه ۲۰ به ریاست عربستان قدرت خود را در کاهش پیامدهای ویروس کرونا ثابت کرد.

سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان امروز با انتشار توییتی اعلام کرد: عربستان برای نشست سران کشورهای گروه۲۰ که در سال جاری میلادی ریاست آن را بر عهده دارد، آماده است، این گروه با هماهنگی تلاش‌ها، قدرت خود را در کاهش پیامدهای شیوع کرونا بر جهان نشان داد.

پادشاه عربستان افزود: مسؤولیت ما حرکت به سوی آینده‌ای بهتر که در آن همه از نعمت سلامت و پیشرفت برخوردار باشند، بوده و همچنان خواهد بود.

ریاض امروز و فردا (یکشنبه) میزبان نشست سران گروه ۲۰ است که در نوع خود در جهان عرب اول است، سران کشورهای شرکت‌کننده تلاش می‌کنند به توافقی بین‌المللی درباره مسایل اقتصادی گنجانده شد در دستور جلسه این نشست دست یابند.

پادشاه عربستان ریاست پانزدهمین دور نشست‌های سران ۲۰ را که به دلیل شرایط جهانی شیوع کرونا به صورت مجازی با مشارکت تعدادی از سران کشورها و نهادهای بین‌المللی و منطقه‌ای برگزار خواهد شد، برعهده دارد.

دستور جلسه این نشست نیز شامل برخی مسایل از جمله انرژی، آب‌وهوا، اقتصاد دیجیتال، خدمات بهداشتی و آموزش است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توافق‌های صلح اعراب و اسرائیل را لغو کن!

ش آبا 30 , 1399
سیاسی/ بین الملل پادشاه عربستان امروز (شنبه) توییت کرد، گروه ۲۰ به ریاست عربستان قدرت خود را در کاهش پیامدهای ویروس کرونا ثابت کرد. سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان امروز با انتشار توییتی اعلام کرد: عربستان برای نشست سران کشورهای گروه۲۰ که در سال جاری میلادی ریاست آن را […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000