ارائه خدمات الکترونیکی بانک صادرات اطلاع رسانی شود

5fb15307662c0_2020-11-15_19-40 نماینده مجلس می گوید که ارائه خدمات الکترونیکی بانک صادرات توسط سامانه شمس باید اصلاع رسانی شود و سایر بانک ها نیز این روش برای کاهش تردد مردم در شهر استفاده کنند.

اصغر سلیمی با اشاره به ارائه خدمات الکترونیکی بانک صادرات توسط سامانه شمس گفت: شیوع بیماری کرونا با وجود اینکه باعث آسیب و خسران زیادی به جامع بشیری شد اما باعث فرهنگ سازی در کشور برای استفاده از دولت الکترونیک شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چندین سال است که به دنبال اجرای دولت الکترونیک در کشور هستیم اما تا زمانی که ضرورت استفاده از بسترهای الکترونیکی ایجاد نشد مردم، ادارات و وزارتخانه ها آن را جدی نگرفتند.

وی اظهار داشت: با این حال با شیوه بیماری همه گیر کرونا و اعمال محدودیت های ترددی شرایط برای اجرای دولت الکترونیک فراهم شد، مردم نیز از این اینکه کارها را از خانه و اینترنت انجام بدهند راضی و مشتاق هستند.

این نماینده مجلس گفت: به نظربنده کار بانک صادرات برای ارائه خدمات بانکی توسط سامانه شمس اقدامی مثبت و خوب است انشالله که بقیه بانک ها هم این کار را انجام دهند.

سلیمی تاکید کرد: باید از طریق رسانه های جمعی خصوصا تلویزیون، روزنامه ها و همچنین از طریق پیامک و فضای مجازی خدماتی که بانک صادرات ارائه می دهد اطلاع رسانی شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

بانک صادرات با افزایش سرمایه سود تسهیلات را کاهش دهد

ی آبا 24 , 1399
نماینده مجلس می گوید که ارائه خدمات الکترونیکی بانک صادرات توسط سامانه شمس باید اصلاع رسانی شود و سایر بانک ها نیز این روش برای کاهش تردد مردم در شهر استفاده کنند. اصغر سلیمی با اشاره به ارائه خدمات الکترونیکی بانک صادرات توسط سامانه شمس گفت: شیوع بیماری کرونا با […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000