کیتی پری مادر شد

کیتی پری، خواننده‌ی آمریکایی، به تازگی صاحب فرزندی شده و نام دخترش را دِیزی داو بلوم گذاشته. همسر او، اورلاندو بلوم، نیز این خبر را در صفحه‌ی اینستاگرامش تأیید کرده است.

اورلاندو بلوم،‌ بازیگر ۴۳ ساله‌ی بریتانیایی، روز پنج‌شنبه ۲۷ آگوست در صفحه‌ی اینستاگرامش پستی از صفحه‌ی یونیسف را باز نشر داد که عکسی سیاه‌سفید از دست فرزند خردسال او را منتشر می‌کرد و مضمون پیام نیز تبریک به او و همسرش بود.

یونیسف در این پست نوشته: «به این دنیا خوش‌اومدی، دیزی داو بلوم! با افتخار معرفی می‌کنیم: فرزند کیتی پری و اورلاندو بلوم، دو تن از سفیران پاک‌نیت ما.»

در ادامه‌ی این پست یونیسف، که اورلاندو بلوم آن را بازنشر داده، نوشته شده: «کیتی و اورلاندو به اطلاع ما رسانده‌اند که «دخترمان به سلامت به دنیا آمده و از این بابت سراپا عشق و شور و هیجانیم».» این زوج جوان همچنین در این پست اینستاگرام خود نوشته‌اند که زایمانی سرشار از «آرامش» را تجربه کرده‌اند، اتفاقی که به گفته‌ی آن‌ها، نسیب هر خانواده‌ای نمی‌شود.

کیتی پری ۳۵ ساله نخستین بار در ماه مارس و در موزیک ویدیوی خود با عنوان «Never Worn White» بود که بارداری‌اش را اعلام کرد.

5f4c9e49e5ad0_5f4c9e49e5ad2

منبع: روزیاتو

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

پیام تسلیت داوری در پی درگذشت مدیر عامل اسبق آتش نشانی تهران

د شهریور 10 , 1399
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درگذشت شادروان احمد ضیایی مدیر عامل پیشین این سازمان را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ش..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000