پیوستن رییس جمهور به پویش ایران همدل

توئیتر رئیس جمهور با انتشار تصویری خبر از پیوستن به پویش ایران همدل و اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند داد. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در حساب توئیتری خود نوشت: اهدای لوازم ..

توئیتر رئیس جمهور با انتشار تصویری خبر از پیوستن به پویش ایران همدل و اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند داد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در حساب توئیتری خود نوشت: اهدای لوازم تحریر برای دانش‌آموزان نیازمند کشور، هم‌زمان با تاسوعا و عاشورای حسینی.
همه به پویش ایران همدل بپیوندیم.
در این توئیت از هشتگ «ایران_همدل» استفاده شده است.

توئیتر رئیس جمهور با انتشار تصویری خبر از پیوستن به پویش ایران همدل و اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند داد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5f4b8ec306a3a_5f4b8ec306a3c سیاسی/ دولت 9 شهریور 1399 – 16:10

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در حساب توئیتری خود نوشت: اهدای لوازم تحریر برای دانش‌آموزان نیازمند کشور، هم‌زمان با تاسوعا و عاشورای حسینی.
همه به پویش ایران همدل بپیوندیم.
در این توئیت از هشتگ «ایران_همدل» استفاده شده است.

70

رئیس جمهور
حسن روحانی

اخبار مرتبط

خبر فوری در شبکه های اجتماعی

khabarfoori in social networks karafarin bank coronavirus پیشنهاد ما

پخش مستند " علامت عشق" به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی
دو موشک ایرانی که پیام مهمی را به ترامپ مخابره کردند/ آیا "حاج قاسم" و "ابومهدی" واکنشی به مساله مکانیسم ماشه بود؟
پشت پرده خبر آغاز جنگ در مهر ماه / آیا ترامپ می‌تواند جنگ با ایران را آغاز کند؟ / شایعه جنگ، قطعه‌ای دیگر از پازل پوتین
در نیزارهای ماهشهر قتل عام نشد، اما در چند نقطه خوزستان درگیری مسلحانه رخ داد / حکم اعدام برای آبان 98 نداشتیم/ من هم آب شکلاتی دیده‌ام
ویران کردن دیوارهای 130 باغ بدون هشدار قبلی و با توضیحات گنگ بعدی در مشهد / یک باغدار: مجوز دادگاه داشتم / نماینده چناران: تخریب‌ها، پیگرد قانونی دارد
انفجار بیروت؛ آیا چرنوبیل جدیدی در راه است؟ / شباهت‌های انفجار بیروت با حادثه قطار نیشابور
پشت پرده ماجرای پس ندادن خانه‌های سعادت‌آباد توسط نمایندگان پیشین مجلس / حسینی: در دوره قالیباف تهاتر شد / داستان مربوط به مجلس هفتم است، نه دهم!

به روایت شما مخاطبین خبرفوری نسبت به عدم کیفیت برخی از مواد غذایی انتقاداتی دارند 1399/5/22 آبگرفتگی کوچه های افشار غربی در بلوار آزادگان اصفهان در هنگام بارش باران / مشکلی که حالا دیگر وجود ندارد 1399/5/16 گلایه یک دانشجوی پزشکی از شرایط امتحان بورد! 1399/5/12 مخاطبان خبرفوری: نگران کنکور کرونایی هستیم! 1399/5/9 برجی در مشهد که به پسرهای نوجوان روی خوش نشان نمی‌دهد 1399/5/9 یک وام ازدواج و هزار و یک دردسر 1399/5/5 ادامه

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تهرانی ها هوای سالم تنفس می کنند

ی شهریور 9 , 1399
ازن همچنان آلاینده اصلی هوای پایتخت است و اما غلظت این آلاینده هنوز به حدی نرسیده است که تنفس هوا را برای گروههای حساس جامعه در شرایط ناسالم قرار دهد. با افزایش دمای هوای تهران در روزهای گذشته باز هم غلظت آلاینده ازن افزایش یافت. شرایط افزایش غلظت این آلاینده تا جایی پیش رفت که ۲۴ ساعت گذشته هوای تهران را با وجود اینکه شهر در شرایط تعطیلی به سر می‌برد وارد شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه شد. و سی و ششمین روز هوای آلوده تهران را در سال جاری ثبت کرد. ازن همچنان آلاینده اصلی هوای پایتخت است و اما غلظت این آلاینده هنوز به حدی نرسیده است که تنفس هوا را برای گروه‌های حساس جامعه در شرایط ناسالم قرار دهد. در حال حاضر میانگین شاخص آلایندگی هوای تهران بر روی عدد ۸۳ قرار دارد، اما با توجه به افزایش دما احتمال افزایش غلظت آلاینده ازن در این کلانشهر وجود دارد. تهران از ابتدای سال تا امروز ۱۵ روز هوای پاک، ۱۱۱ روز هوای سالم، ۳۶ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و ۲ روز هوای ناسالم برای همه گروه‌های جامعه را پشت سر گذاشته است. ازن همچنان آلاینده اصلی هوای پایتخت است و اما غلظت این آلاینده ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000