«بازی فرشته» به چاپ رسید

«بازی فرشته» نوشته کارلوس روئیث ثافون با ترجمه علی صنعوی منتشر شد.

این کتاب که جلد دوم چهارگانه «گورستان کتاب‌های فراموش‌شده» است در ۷۶۸ صفحه‌ و با قیمت ۹۸ هزار تومان توسط نشر نیماژ به چاپ رسیده است.

در معرفی ناشر از این کتاب عنوان شده است: ثافون، نویسنده‌ تازه درگذشته اسپانیایی، در این مجموعه به بارسلونِ دهه‌ ۱۹۲۰ میلادی رفته است. در دلِ عمارتی رهاشده و مردی جوان از راه نوشتنِ داستان‌های دلهره‌آور روزگار می‌گذراند. او به جهان کتاب‌ها پناه آورده تا انسان‌ها گذشته‌ دردناکشان را به فراموشی بسپارند اما ظهور ناشری ناشناس، یافتن کتابی مرموز در دل هزارتوی گورستان، سایه‌ عشقی آتشین، سر باز کردن پیشینه‌ عمارتی که در آن به‌سر می‌برد و پیوند خوردن همگی این‌ها به یکدیگر، نویسنده را به گرداب ماجرایی می‌کشاند تا روایتی دیگر از رازهای شهر بارسلون و اسراری ناگفته از رُمان «سایه‌ی باد» را بازگو کند… ثافون بار دیگر خواننده را به فضایی جادویی و گوتیک هدایت می‌کند تا داستانی سرشار از دسیسه، عشق و تراژدی را در هزارتویی که گاه به تاریخ، اسطوره و روان‌شناسی راه می‌برد روایت کند.

در برش کوتاهی از این کتاب می‌خوانیم: «هرگز غرور و ایمان درونی یک نویسنده به خودش رو دست‌کم نگیر، به‌خصوص وقتی درباره‌ نویسنده‌ای در سطح متوسط صحبت می‌کنی.»

منبع: ایسنا

کتاب

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

پسر ۱۲ ساله بر اثر برق‌گرفتگی و غرق شدگی در سی‌وسه پل اصفهان جان باخت

چ مرداد 15 , 1399
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مرگ کودک ۱۲ ساله بر اثر برق گرفتگی و غرق شدگی در سی و سه پل خبر داد. عباس عابدی با اشاره به وقوع حادثه غرق‌شدگی در اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲۳ و ۵۶ دقیقه دیشب به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000